NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
IZRAEL: W LOD PŁONĄ SYNAGOGI, ŻYDOWSKIE SKLEPY I SAMOCHODY [+VIDEO]
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
Prof. Leszek Miszczyk nie żyje! Znany onkolog..
Nie szczepisz się przeciwko COVID-19? Może czekać cię "rozmowa uświadamiająca"
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Będzie kontrola antysemityzmu w Polsce. Przybywa specjalny wysłannik rządu USA. Czaputowicz ma okazję wysłać swojego tropiciela do Ameryki

Do Polski przyjeżdża specjalny wysłannik amerykańskiego Departamentu Stanu. Jego zadaniem jest walka z antysemityzmem. Dla Morawieckiego będzie to wyjątkowa okazja, by oznajmić, że Polska nie wypłaci żadnych odszkodowań za pozostawione bez spadku mienie swych obywateli. Czaputowicz zaś, że wysyła do USA własnego pełnomocnika, by tropił antysemityzm w Ameryce. 

Elan Carr, wysłannik Departamentu Stanu ma tropić w Polsce antysemityzm. Minister Jacek Czaputowicz. Źródło: Wikipedia. PAP/Paweł SupernakElan Carr, wysłannik Departamentu Stanu ma tropić w Polsce antysemityzm. Minister Jacek Czaputowicz. Źródło: Wikipedia. PAP/Paweł Supernak

Elan Carr, który został specjalnym wysłannikiem Departamentu Stanu przyjechał do Polski wraz z amerykańską delegacją, która wzięła udział w Marszu Żywych w Auschwitz. Potem wyjechał na Ukrainę. Jego zadaniem jest monitorowanie antysemityzmu i walka z nim. We worek 7 maja znów pojawi się w Polsce.

Carr, który ma u nas walczyć z antysemityzmem był prokuratorem w Los Angeles specjalizującym się w walce z gangami, a później m.in w ściganiu sprawców przemocy domowej i aktów pedofilii. 5 lutego sekretarz Stanu powołał go na stanowisko Specjalnego Pełnomocnika do spraw Monitorowania i Walki z Antysemityzmem (Special Envoy for Monitoring and Combating Anti-Semitism).

Kaczyński i Morawiecki będą mieli wyjątkowa okazję, by przekazać mu, iż Polska nie zamierza wypłacać żadnym żydowskim organizacjom żadnych odszkodowań za bezspadkowe mienie po polskich obywatelach zamordowanych przez Niemców. w czasie II Wojny Światowej.

Premier i prezes PiS będą mogli oświecić amerykańskiego wysłannika, że Polska nie stosuje kryteriów rasowych i nie dzieliła, ani nie dzieli swych obywateli ze względu na pochodzenie etniczne, czy wyznawaną religię i nie ma najmniejszego powodu, by jakieś zagraniczne organizacje mogły mieć jakiekolwiek roszczenia do mienia polskich obywateli.

Minister Czaputowicz zaś będzie miał okazję poinformować, że wysyła do Stanów Zjednoczonych swego własnego pełnomocnika ds walki z antysemityzmem. Może też zażądać wyjaśnień w sprawie ostatnich antysemickich publikacji w dzienniku „New York Times”.

Wysłannik powinien wytłumaczyć się również z tragicznych zdarzeń jak strzelanina w synagodze Chabad-Lubawicz w kalifornijskim mieście Poway, podczas której zginęła 1 osoba, a 4 zostały ranne. Amerykański wysłannik i ambasador Mosbacher powinni też wytłumaczyć się z zamachu na synagogę w Pittsburghu, kiedy to w październiku 2018 roku zginęło 11 osób. Mosbacher i wysłannik Departamentu Stanu powinni też tłumaczyć się z narastającego w Stanach Zjednoczonych antysemityzmu.

Oczywiście ani Morawiecki, ani Kaczyński i Czaputowicz niczego o czym piszemy nie zrobią.

Tomasz Sommer@1972tomek

Kaczyński i Morawiecki mówią, że nie zapłacą „nikomu”. (To prawda, bo trudno zapłacić „nikomu”.) A po Polsce krąży Rewizor czyli specjalny wysłannik do walki z antysemityzmem zaprzysiężony w DC 11 kwietnia. Czy już ktoś go uświadomił, że główne źródło as. to holocaust industry?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: