DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

WIDEOWIADOMOŚCI „Nie ucieknie Lach od zemsty”. Wstrząsający wykład dr Kulińskiej nt. samobójczej polityki Polski wobec Ukrainy [WIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

„Jeżeli Ukraina będąca w tragicznej sytuacji pozwala sobie na upokarzanie sprzyjających jej Polaków, to co będzie czyniła w sytuacji wewnętrznej stabilizacji? Bardzo prawdopodobne, że wróci do tradycyjnego, zabójczego dla Polski sojuszu z Niemcami, a na pewno podejmie się – poprzez setki tysięcy zamieszkujących dziś w Polsce swoich obywateli – bycia piątą kolumną niemiecką.

Znalezione obrazy dla zapytania dr.kulinska zdjecia

A Rosjanie, po tylu aktach wrogości, z ochotą temu rozbiorowi przyklasną” – takie wnioski przedstawiła dr Lucyna Kulińska podczas kwietniowej konferencji w Sejmie „Dziedzictwo Kresów: tradycja, rzeczywistość i polityka”. Organizatorami  wydarzenia były: koło poselskie Konfederacja, Instytut Pamięci i Dziedzictwa Kresowego oraz Parlamentarny Zespół Debaty Publicznej.

Dr Lucyna Kulińska, kandydująca do PE z listy Konfederacji, to politolog i historyk wykładająca na Wydziale Humanistycznym Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Jest autorką książek i publikacji poruszających tematykę m.in. ukraińskiego nacjonalizmu.

Podczas półgodzinnego wykładu dr Kulińska przedstawiła wstrząsającą analizę samobójczej polityki Polski wobec Ukrainy. Polityka ta opiera się na bezkrytycznym wspieraniu odradzającego się na Ukrainie szowinizmu i antypolskiej ideologii banderowskiej. Podstawą tej polityki jest przekonanie, że banderowska Ukraina spełni rolę propolskiego sojusznika w walce z Rosją. Dr Kulińska wyjaśniła, dlaczego takie założenie jest utopią i wskazała, że rzeczywistym rezultatem tej polityki może być utrata części terytorium RP na rzecz Ukrainy, która w ten sposób zrekompensuje sobie straty w wojnie z Rosją.

Dr Kulińska poinformowała, że każdego dnia na Ukrainie śpiewane są pieśni UPA . Przytoczyła fragment jednej z nich: „Nie zatrzymamy się w Zamościu/Nie ucieknie Lach od zemsty/Od bram Krakowa aż do Warszawy wyścielimy lackim trupem szlak/Do broni, Kozacy/Od bram Krakowa aż do Warszawy wyścielimy Lachami szlak/ Po barbarzyńsku zburzymy do szczętu i Łódź, i Warszawę, i Kraków.” Czy takie pieśni to deklaracja walki z Rosjanami u boku Polaków? Bez żartów!

 

zrodlo:https://wprawo.pl/2019/05/06/nie-ucieknie-lach-od-zemsty-wstrzasajacy-wyklad-dr-kulinskiej-nt-samobojczej-polityki-polski-wobec-ukrainy-wideo/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: