DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Syryjska armia rozpoczęła ofensywę przeciw dżihadystom. Assad coraz bliżej odzyskania kontroli nad krajem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Syryjska armia rozpoczęła atak na pozycje dżihadystów na osi Hama-Idlib. Jest to prawdopodobnie początek operacji mającej doprowadzić do uzyskania kontroli nad tym rejonem Syrii przez Assada.

Żołnierze syryjscy. Foto: PAP/EPAŻołnierze syryjscy. Foto: PAP/E

Według informacji podanych przez syryjską armię (SAA) w wyniku ataku zdobyto dwa miasta kontrolowane dotychczas przez dżihadystów w prowincji Hama.

Oddziały SAA wkroczyły dziś przed południem do miast Al-Bana i Al-Janabra. Trwa także atak na strategicznie położone wzgórze Tal Uthman. Jego zdobycie umożliwiłoby kontrolę ogniową linii komunikacyjnych na obszarach zajętych przez dżihadystów w tej części prowincji Hama.

W ubiegłym tygodniu trwały intensywne bombardowania prowadzone przez rosyjskie lotnictwo stacjonujące w Syrii jak również przez lotnictwo Assada.

Wczoraj pojawiły się doniesienia, iż tureccy żołnierze nadzorujący strefę zdemilitaryzowaną w tym rejonie opuścili swoje pozycje. Oznacza to prawdopodobnie, iż Turcja porozumiała się z Rosją w tej sprawie.

Najprawdopodobniej głównym celem ofensywy jest zdobycie kontroli nad autostradą M5 łączącą dwa największe syryjskie miasta, Damaszek i Aleppo.

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/05/06/syryjska-armia-rozpoczela-ofensywe-przeciw-dzihadystom-assad-coraz-blizej-odzyskania-kontroli-nad-krajem/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: