DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ROLNICY Z AGROUNII POPARLI MARSZ PRZECIWKO ROSZCZENIOM ŻYDOWSKIM

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

polsat-prognoza-pogody-featured

We wtorek ruch społeczno-polityczny rolników AGROunia oficjalnie wsparł marsz „STOP#447” przeciwko żydowskim roszczeniom dotyczącym tzw. mienia bezspadkowego oraz amerykańskiej ustawie JUST Act 447 organizowany przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Jak informowaliśmy, odbędzie się on w Warszawie w najbliższą sobotę. Tego samego dnia w USA odbędą się protesty organizowane przez tamtejszą Polonię.

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz spotkał się z liderem AGROunii, Michałem Kołodziejczakiem. Podziękował mu za wsparcie finansowe kampanii ws. ustawy 447 i roszczeń żydowskich, a także za deklaracje, iż rolnicy z tego ruchu przyjadą na sobotni marsz. AGROunia przekazała 1000 zł na zakup przez stowarzyszenie „roszczeniobusa”.

Zwalczaj propagandę.

Robert Bąkiewicz@RBakiewicz

Rolnicy mówią jasno: ! Dziękuję @kolodziejczak_m za wsparcie finansowe naszej kampanii i deklaracje przybycia rolników z AGROUNIA na marsz organizowany przez Marsz Niepodległości 🇵🇱

Ludzie o tym mówią: 118

Kołodziejczak zaznaczył, że „rolnicy mówią sprawdzam” politykom, ponieważ AGROunia jest zaniepokojona sprawą JUST Act 447, oczekując zarazem zdecydowanych działań ze strony rządu.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “ROLNICY Z AGROUNII POPARLI MARSZ PRZECIWKO ROSZCZENIOM ŻYDOWSKIM

  1. GOJOinżynieria w zastosowaniu bo niebezpiecznie (tam są niemieckie firmy sanitarne a nie polskie)

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: