DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„RABUNEK -ACT 447” – JAK RZĄDOWI ŁAJDACY BĘDĄ UDAWAĆ IDIOTÓW W CELU UNIKNIĘCIA EGZEKUCJI !!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

polsat-prognoza-pogody-featured

.

Po wczorajszym wystąpieniu pana Brudzińskiego w sprawie żydowskich roszczeń od Polski przypomniałem sobie film pod tytułem Lot nad kukułczym gniazdem…

Po wczorajszym wystąpieniu pana Brudzińskiego w sprawie żydowskich roszczeń od Polski przypomniałem sobie kultowy film pod tytułem Lot nad kukułczym gniazdem. Otóż w owym filmie główny bohater McMurphy szuler, chuligan i pospolity złodziejaszek woli wybrać opcję pobytu w szpitalu psychiatrycznym udając psychicznie chorego, niż trafić z wyrokiem do więziennej celi. Szybko jednak dociera do niego, że pobyt w więziennej celi byłby raczej przyjemnym spędzeniem czasu w sanatorium all inclusive w porównaniu z „opieką” szpitalną despotycznej siostry Ratched…

Niepokój społeczny, jaki słusznie budzi amerykańska ustawa 447 nakazująca głównie Polsce  rozliczyć się z mienia bezspadkowego na rzecz amerykańskich żydów zmieniło front propagandowy partii rządzącej.
Przypomnę, pan Stanisław Michalkiewicz upublicznił tajną notatkę z rozmów polskiego ambasadora z jego amerykańskim odpowiednikiem w której zawarte są ustalenia w tej tematyce, ale tak de facto wytyczne, które sugerują, aby do jesiennych wyborów przygotowana była tzw „mapa drogowa” w której będą już wstępne założenia wdrożenia ustawy 447 w Polsce, ale też i realnie podane kwoty, które miały by być wypłacone. Mówi się o kwocie 330 miliardów dolarów…
Miałoby to być robione do wyborów w sposób niejawny, bo oczywiście nasz jankeski „sojusznik” doskonale rozumie kalendarz wyborczy, który jest ułożony w Polsce, ale naciska, aby po wyborach już realnie wdrożyć JUST 447 w życie.
Kwestię tę podbija poseł Jacek Wilk, przewodniczący koła poselskiego Konfederacji, który w swoisty, inteligentny sposób od roku draży ten temat od października ubiegłego roku i apeluje do prezydenta, premiera i ministrów, aby zajęli stanowisko w tej sprawie…
No i zajęli…w sprawie wypłaty roszczeń grzmiał w  Pułtusku prezes z Żoliborza, grzmiał wczoraj pan Morawiecki, zagrzmiał również minister Brudziński…który w dobitny sposób zacisnął w obydwu dłoniach kciuki pomiędzy palcem wskazującym, a tzw fakjukowym stwierdzając, że …cytuję:

„Dopóki jest rząd Prawa i Sprawiedliwości nie ma mowy o tym, żeby jakiekolwiek roszczenia, nawet jedna złotówka popłynęła w nieuprawniony sposób do kogokolwiek”…
dodając, że
„Nawet jeśli ma siedzibę na drogiej i prestiżowej ulicy nowojorskiej”…”Otóż szanowni państwo, o figa z makiem!”

Oczywiście środowiska pisowskie nieświadome jeszcze na razie tego niesłychanego szczęścia i radości niedługo będą tańczyć wesołego oberka i mlaskać z uznaniem jak to nasz minister Brudziński zakozaczył morowo, tyrpiąc bezwzględnie mieszkańców jakiejś prestiżowej dzielnicy nowojorskiej.

Od wczoraj Szanowni Państwo pokazanie figi będzie naszym gestem narodowym, porównywalnym, choć powagą na pewno przebijający słynny „gest Kozakiewicza”. Będzie jak słynna akcja „jedzmy jabłka na złość Putinowi” zainicjowana przez redachtora wszechczasów pana Sakiewicza, kiedy to Rosja przestała importować nasze jabłka.
Ale, ale… już pokazanie dwóch fig z makiem jednocześnie, to już Szanowni Państwo nie przelewki…ten gest będzie podnoszony do rangi sprzeciwu i protestu na szczeblu międzynarodowym, a kto wie, czy nie międzyplanetarnym albo nawet międzygalaktycznym…w tej materii trzaby raczej spytać pana Wałęsę…eksperta od zagadnień kosmicznych wszelakich…

Oczywiście pisowski „Lot nad kukułczym gniazdem” nie tylko Ministra Brudzińskiego, ale i całej tej cudacznej formacji będzie trwał na pewno do jesiennych wyborów, a potem Szanowni Państwo będzie już tylko na poważnie.

Minister Brudziński się wyprze, że to przecież jako minister MSWiA wlazłby perfidnie w kompetencje Ministra Czaputowicza, bo toż on przeca Minister Spraw Zagranicznych jest.
Poza tym pan Brudziński powie, że przecież wyraźnie mówił, że żadna złotówka nie trafi „w sposób nieuprawniony”, ale już w sposób uprawniony, czyli po jakimś nocnym głosowaniu w Sejmie nad ustawą w sprawie roszczeń dla „mieszkańców prestiżowej dzielnicy nowojorskiej”…oj to już zupełnie diametralnie zmienia postać rzeczy.

Najprostszym rozwiązaniem, które wytrąciłoby takim pyszałkowatym krytykantom „dobrej zmiany” jak ja wszelkie argumenty, byłaby nota dyplomatyczna skierowana przez MSZ do rządów USA i Izraela, w którym stanowczo zapisano by, że:

„Wszelkich roszczeniowców Rząd  Rzeczypospolitej Polskiej uprzejmie informuje, iż w ramach rekompensaty za mienie które przez Niemców zostało zniszczone, a rękami Polaków odbudowane dwie figi ministra Brudzińskiego pocztą lotniczą  wysyła, makiem słodzonym obficie przepełnione, coby żal pośladków koszernych złagodzić, ale i tymże smakiem staropolskim zakusy wszelkie, zuchwałe biesiadników nowojorskich dzielnic zneutralizować…”

Podejrzewam jednak, że poselstwo takie skończyło by się dla pisowskich kozaków podobnie jak w pewnej scenie z filmu Ogniem i mieczem”, w której Chmielnicki dyktuje treść pisma do Jeremiego Wiśniowieckiego i pyta, kto go zaniesie…poselstwo kozaków zaporoskich świadome było czym skończy się ta misja…polecam pod linkiem…
https://www.youtube.com/watch?v=I6YWwANr8JM

Więc póki co ja ze strony PiS nie spodziewam się cudów w sprawie 447, dla pisowskich pelikanów pozostaje głębokie napawanie się lotem nad kukułczym gniazdem ministra Brudzińskiego, który powinien mieć świadomość, że jeśli oszuka Naród, który na jesieni pozna cenę „roszczeń”, to być może nawet udawanie wariata nic mu nie pomoże…
https://trybeus.neon24.pl/post/148785,ministra-brudzinskiego-lot-nad-kukulczym-gniazdem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

5 thoughts on “„RABUNEK -ACT 447” – JAK RZĄDOWI ŁAJDACY BĘDĄ UDAWAĆ IDIOTÓW W CELU UNIKNIĘCIA EGZEKUCJI !!

 1. Pewnie , że nie zapłacą ani złotówki … ani grosika … bo są goli i puści jak bębenek szamana w murzyńskiej wiosce .
  Więc mówią jak najbardziej szczerze i uczciwie .

  Dziwię się tylko , że cała ta JEBANA BANDA PRZYGŁUPÓW z Michalkiewiczami i Braunami na czele , zatroskana jakąś tam jankeską ustawą dotyczącą bez spadkowego mienia … nie bierze pod uwagę jednego … MOŚKI OD NAS NIE CHCĄ ZŁAMANEJ SZEKLI … NIE CHCĄ NAWET JEDNEGO GROSIKA … ANI JEDNEJ KAMIENICY i to jest także autentyczna i szczera prawda głoszona przez nich . Koniec . Kropka .

  Co MOŚKOM po tym jak ich spłacimy (założenie hipotetyczne) , kompletnie NIC … dług spłacony … WYPIERDALAĆ … ZERO , NULL , ENDE … a na dokładkę co by nie zrozumieli , pokazać im 40 MILIONÓW ”FAKJUWEK” .

  MOŚKI pragną jak na razie ”podłączyć” się pod pępowinę , zwaną POLSKA … tak gdzieś na minimum 30% udziałów … aktualnie wprowadzają WERSJĘ LIGHT metodą kija i marchewki … którą stara się wypromować sierżant Jony .
  Co MOŚKOM to da ? … ano beztroskie życie do końca świata i dzień dłużej bądż do wymarcia ostatniego OBYWATELA , NARODOWOŚCI POLSKIEJ .

  ① żeby to MOŚKOM się ziściło … po to ”rząd” uchwalił ”ustawę” o obrocie ziemią rolną … rolnik aby ją kupić musi wypełnić bez liku kartek , karteluszek i chuj wie jeszcze czego , żeby na końcu stanąć w kolejce … JAKO CZWARTY … bo przed nim stoją grupy wyznaniowe które mają pierwszeństwo zakupu .
  I tu widzimy po czasie cały kunszt matactwa spółki tandemowej TUSK-KACZYŃSKI .
  W takim układzie można bez żadnego problemu sprzedać grupie wyznaniowej POLSKĄ ZIEMIĘ … i to nie ważne , że grupą wyznaniową będzie grupa MOŚKA czy innego SZLOMA … ważne , że wszystko odbyło się zgodnie z prawem , MOSIEK ze swoją grupą ma ”papier” od Notariusza … a my zgarniamy KASIEJKĘ … czyli guzik z pętelką .
  Żadna populistyczna gawiedź choć by się zesrała ”złotym” gównem nigdy nie dojdzie prawdy czy MOŚKI nam zapłaciły czy też nie .

  ② gdy w życie wejdzie WERSJA LIGHT … MOŚKI zaczną nam wprowadzać WERSJĘ HARD … ale już metodą GUMOWEJ PAŁY … takiej ”jebut twoja mać” .
  Na zakupionej ziemi postawią jakieś swoje szemrane biznesy … gdzie Polak będzie zapierdalał za przysłowiową miskę ryżu … i oczywiście morda Polaka zamknięta na grubość żyletki m-ki POLSILVER .
  W razie ”ruchawki” Polaków postawi im się na przeciw zmilitaryzowanych ZIOMALI z Macierewiczowskiej organizacji WOT … którzy już zrobią konkretny porządek .
  Na marginesie trzeba tu powiedzieć po co MON ”organizował” jednostki WOT uzbrojone w lekką broń palną .
  Nikt o zdrowych zmysłach nie uwierzy , że oddziały te miałyby być przeciwwagą dla ”chłopaków” Wadymira Władymirowicza … ale już dla przyszłych ”powstańców” siła nie do obejścia .
  Widzimy także po co była uchwalona Tuskowa ustawa 1066 … o obcych ludkach uzbrojonych w Polską broń palną i Polskie mundurki … mogąca na Ziemiach Polskich w razie akcji ”Liść Dębu” dowolnie hasać i strzelać do wszystkiego co się rusza .

  ③ nie ma żadnego kraju w Europie a może i na Świecie który mógłby się pochwalić tym co my posiadamy w swoim ”Ustawodawstwie” a o czym napisałem po wyżej .
  Nawet taka ”cygańska” Rumunia która w latach 90- stała za nami 5 kilometrów … teraz już stoi przed nami 200 metrów i cały czas ten dystans się zwiększa … WIĘC O CZYM TU PISAĆ ?
  Co najdziwniejsze , że MOŚKI jakoś od nikogo nie żądają tak nachalnie spłaty jak od NAS .

  ④ trzeba sobie także powiedzieć prawdę , że to co ma się stać z POLSKĄ zostało dawno temu USTALONE … powtarzam USTALONE . Koniec . Kropka .

 2. Ktoś, kto wywołuje histerię i twierdzi, że rząd PiS będzie oddawał środowiskom żydowskim majątek, wpisuje się w narrację kremlowską” – podkreślił szef MSWiA Joachim Brudziński ws. ustawy 447. „Za rządów PiS nie popłynie polska złotówka, niezależnie jakie bzdury wygadują Robert Winnicki czy Krzysztof Bosak” – dodał.

  Jest powrót do dawnej retoryki pisiorów, czyli wszystko gra.

 3. Czy ten Brudziński był może na szabasowej kolacji u Danielsa? Na zdjęciu z szabasowej kolacji z plackiem na głowie, obok Krzywoustego?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: