"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 21,00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI vs ADOLF KUDLIŃSKI22 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

PZPN zarządził, by z szacunku do Żydów przed meczem Izrael – Polska nasi piłkarze nie jedli mięsa

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

Rozgrywki Biało-Czerwonych w eliminacjach Euro 2020 potrwają do 19 listopada, a przedostatni mecz (Izrael – Polska) odbędzie się 16 listopada o 20:45 w Jerozolimie.

Tak się złożyło, iż dzień ten przypada w sobotę, gdy jest szabat – w judaizmie siódmy, ostatni dzień tygodnia, będący wg kalendarza żydowskiego dniem wypoczynku. Jest dniem świątecznym, stanowiącym pamiątkę cyklu stworzenia świata oraz wyprowadzenia Izraelitów z Egiptu. Trwa od zachodu słońca w piątek, do prawie godziny po zachodzie słońca w sobotni wieczór.

Jak informuje dzisiaj eurosport.tvn24.pl, wpłynie to na dietę naszych piłkarzy.

– Chcemy uszanować zwyczaje i zasady gospodarzy, ale jednocześnie zapewnić jak najlepsze warunki naszym piłkarzom. Dlatego to dla nas spore wyzwanie organizacyjne – powiedział cytowany przez TVN rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej, Jakub Kwiatkowski. – Nasz kucharz przygotuje specjalne menu i skonsultuje z przedstawicielami wybranego hotelu, czy dane potrawy są możliwe do przygotowania. To jednak pewne utrudnienie, bo część piłkarzy jest przyzwyczajona do zjedzenia w dniu meczu określonego posiłku.

Polscy zawodnicy nie zjedzą przed meczem mięsa w ramach zarządzonego przez PZPN okazywania szacunku Izraelczykom.

 

 

zrodlo:https://dzienniknarodowy.pl/pzpn-zarzadzil-by-szacunku-e/?

3 thoughts on “PZPN zarządził, by z szacunku do Żydów przed meczem Izrael – Polska nasi piłkarze nie jedli mięsa

 1. W jakie oni już meandry debilizmu i pojebóstwa wpadli .
  Dojdzie do tego , że w tegorocznym Bożonarodzeniowym Orędziu do Narodu , umiłowany nam prezydent JUDA także wystąpi z prośbami abyśmy się powstrzymali od czegoś tam aby uszanować zwyczaje MOŚKÓW … ”mieszkających” z nami od 2000 lat … a może i dłużej .

  … ”Rzecznik PZPN nt. doniesień w sprawie meczu Izrael – Polska: Musimy się dostosować!” ….

  Czy konia chuj boli jak się wóz przewraca .
  W szabat nie wolno jeść mięsa ? … czy ktoś o tym słyszał ? … przecież to są bajki … może chodzi o świninę ?

  MOŚKI w szabat żrą tyle aby nażreć się na cały tydzień .
  U MOŚKÓW w szabat stół ugina się od żarcia … mięcho wpierdalają aż im się uszy trzęsą … tylko jest to wołowinka … baraninka i różnej maści tłuste fruwające ”pierzaki” .

  To co ten pierdolony PZPN odpierdala za farmazony ?

 2. Jaki szacunek? Za co mamy mieć szacunek dla żydów? Za to że nas na świecie oczerniają? Za to że chcą nam zabrać naszą ziemię? My mamy mieć szacunek do złodziei i oszustów? Mam nadzieję że nasi piłkarze to zrozumieją, wnerwią się i wygrają z naszymi wrogami różnicą kilku bramek, a kibice odpowiednio podsumują PZPN.

 3. … szacunku Izraelczykom…? srać na nich! Oni nas szanują? Na miejscu naszych zawodników ostentacyjnie jadłbym schabowego!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: