DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PILNE! Przypadek Komendy. Arkadiusz Kraska po 19 latach wychodzi z więzienia. Prawdopodobnie siedział niewinnie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Po 19 latach spędzonych w więzieniu Arkadiusz Kraska wyszedł na wolność. Prokuratura uważa, że jest niewinny podwójnego zabójstwa, zaś wyrok to efekt układu między policją a gangsterami. Rodzina skazanego również cierpiała.

Arkadiusz Kraska/fot. archiwum prywatneArkadiusz Kraska/fot. archiwum prywatne

Przed południem Sąd Najwyższy uznał, że „zachodzi obecnie wysokie prawdopodobieństwo, że dojdzie – w wyniku rozpoznania wniosku prokuratora – do uchylenia wyroków sądów I oraz II instancji, czego domaga się prokurator”.

– Nie spałem całą noc. Kurde, jaki jestem szczęśliwy – powiedział „Wirtualnej Polsce” Kraska. – Od żony się dowiedziałem, że sąd mnie zwalnia z więzienia. Zwaliło mnie z nóg. W nocy nie spałem. Jestem niewinny, ale bałem się, że jednak coś może pójść nie tak. Serce waliło. No i teraz już wiem, że zaraz wyjdę – dodał po ogłoszeniu decyzji sądu.

– Czekam na żonę, siostrę. Niech mnie zabiorą do domu – mówi powstrzymując łzy. – Czekałem na ten dzień tyle lat. Nie potrafię sobie wyobrazić jak wygląda świat, ile jest samochodów na ulicach – dodaje.

– Jestem wściekły, że tyle lat nikt mnie nie słuchał. Zabrali mi kawał życia. Muszę na nowo nauczyć się żyć, nawet takich prostych czynności jak włączenie pralki – mówi Arkadiusz Kraska i dodaje, że „19 lat prałem ręcznie”.

– Wszedł jaki młody chłopak. Wychodzi jako dorosły mężczyzna. Ale dzisiaj czujemy tylko radość, choć wkurzenie na wymiar sprawiedliwości zostaje – mówi rodzina Kraski.

Dowody na niewinność Kraski od kilkunastu miesięcy zbierała prokurator Barbara Zapaśnik, która znana jest z rozpracowywania najgroźniejszych grup przestępczych. Na początku marca skierowała do sądu wniosek o ponowne rozpatrzenie sprawy i uniewinnienie Kraski.

WP dotarła do wniosku prokuratury o uniewinnienie Kraski. Wynika z niego, że istniał solidny układ między gangsterami a policją. Zastraszając świadków i fałszując dowody, razem doprowadzili do tego, że Kraska odsiadywał niesłusznie dożywocie.

Aby „uciszyć” Arkadiusza Kraskę i jego rodzinę, policjant zmusił do seksu partnerkę mężczyzny. W tym samym czasie inni policjanci wywieźli jego synka do domu dziecka.

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/05/06/pilne-przypadek-komendy-arkadiusz-kraska-po-19-latach-wychodzi-z-wiezienia-prawdopodobnie-siedzial-niewinnie/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: