DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kobieta umieściła poniżające zdjęcie dziecka w Internecie. Czy można ją nazwać matką?!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Kobieta uznała za doskonały żart umieszczenie w internecie zdjęć, na których jej dziecko nagie i bezbronne jest traktowane gorzej niż zwierzę. Ze sznurkiem na szyi musi jeść z miski położonej na ziemi. Zdjęcie może obyłoby się bez echa, może kilka portali wyśmiewających takie matki napisałoby o tym. Jednak zdjęcie zobaczył Lureen Hilliard, który zajmuje się obrona praw dzieci i walką z przemocą wobec nich.

Jak sam powiedział, krew w nim się zagotowała, gdy zobaczył zdjęcie. Nie można pozwolić, by rodzice czuli się bezkarni, kiedy poniżają i dręczą dzieci. Lureen szybko zgłosił zdjęcie i zaczął działać, by ukarać matkę.

Kobieta stwierdziła, że nie ma nic złego w tym zdjęciu  i  zrobiła to dla zabawy, dla śmiechu! To jeszcze bardziej zezłościło Hilliarda, który uważa, że od takich aktów poniżenia zaczyna się przemoc wobec dzieci. Uruchomił wszystkie swoje kontakty, by kobieta poczuła karę. Dziecko na razie zostało umieszczone w opiece społecznej.

 

zrodlo:https://www.jestpozytywnie.pl/ponizone-dziecko/2/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Kobieta umieściła poniżające zdjęcie dziecka w Internecie. Czy można ją nazwać matką?!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: