NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
15 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Kobieta umieściła poniżające zdjęcie dziecka w Internecie. Czy można ją nazwać matką?!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Kobieta uznała za doskonały żart umieszczenie w internecie zdjęć, na których jej dziecko nagie i bezbronne jest traktowane gorzej niż zwierzę. Ze sznurkiem na szyi musi jeść z miski położonej na ziemi. Zdjęcie może obyłoby się bez echa, może kilka portali wyśmiewających takie matki napisałoby o tym. Jednak zdjęcie zobaczył Lureen Hilliard, który zajmuje się obrona praw dzieci i walką z przemocą wobec nich.

Jak sam powiedział, krew w nim się zagotowała, gdy zobaczył zdjęcie. Nie można pozwolić, by rodzice czuli się bezkarni, kiedy poniżają i dręczą dzieci. Lureen szybko zgłosił zdjęcie i zaczął działać, by ukarać matkę.

Kobieta stwierdziła, że nie ma nic złego w tym zdjęciu  i  zrobiła to dla zabawy, dla śmiechu! To jeszcze bardziej zezłościło Hilliarda, który uważa, że od takich aktów poniżenia zaczyna się przemoc wobec dzieci. Uruchomił wszystkie swoje kontakty, by kobieta poczuła karę. Dziecko na razie zostało umieszczone w opiece społecznej.

 

zrodlo:https://www.jestpozytywnie.pl/ponizone-dziecko/2/?

One thought on “Kobieta umieściła poniżające zdjęcie dziecka w Internecie. Czy można ją nazwać matką?!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: