"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 21,00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI vs ADOLF KUDLIŃSKI22 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Kobieta umieściła poniżające zdjęcie dziecka w Internecie. Czy można ją nazwać matką?!

Our Reader Score
[Total: 3 Average: 5]

Kobieta uznała za doskonały żart umieszczenie w internecie zdjęć, na których jej dziecko nagie i bezbronne jest traktowane gorzej niż zwierzę. Ze sznurkiem na szyi musi jeść z miski położonej na ziemi. Zdjęcie może obyłoby się bez echa, może kilka portali wyśmiewających takie matki napisałoby o tym. Jednak zdjęcie zobaczył Lureen Hilliard, który zajmuje się obrona praw dzieci i walką z przemocą wobec nich.

Jak sam powiedział, krew w nim się zagotowała, gdy zobaczył zdjęcie. Nie można pozwolić, by rodzice czuli się bezkarni, kiedy poniżają i dręczą dzieci. Lureen szybko zgłosił zdjęcie i zaczął działać, by ukarać matkę.

Kobieta stwierdziła, że nie ma nic złego w tym zdjęciu  i  zrobiła to dla zabawy, dla śmiechu! To jeszcze bardziej zezłościło Hilliarda, który uważa, że od takich aktów poniżenia zaczyna się przemoc wobec dzieci. Uruchomił wszystkie swoje kontakty, by kobieta poczuła karę. Dziecko na razie zostało umieszczone w opiece społecznej.

 

zrodlo:https://www.jestpozytywnie.pl/ponizone-dziecko/2/?

One thought on “Kobieta umieściła poniżające zdjęcie dziecka w Internecie. Czy można ją nazwać matką?!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: