DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Jean-Claude Juncker oburzony materiałem „Wiadomości” o Donaldzie Tusku

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Porównywanie szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska do Hitlera i Stalina jest całkowicie nie do zaakceptowania – oświadczył szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker.

Przemówienie Donalda Tuska wywołało wiele kontrowersji

Przemówienie Donalda Tuska wywołało wiele kontrowersji (Agencja Gazeta, Fot: Dawid Żuchowicz)

To reakcja na kontrowersyjny materiał „Wiadomości” o wykładzie Tuska, który odbył się 3 maja na Uniwersytecie Warszawskim. Zilustrowano go ujęciami z Józefem Stalinem i Adolfem Hitlerem.

Z materiału, który znalazł się na stronie internetowej programu, wycięto następnie ujęcie z kanclerzem i defiladą. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.

Co na to Juncker? – Musimy walczyć z populizmem, ekstremizmem, ale nie możemy walczyć z nimi tanimi sloganami lub personalnymi atakami. Ataki personalne rosną w Europie, to coś nowego. W ciągu ostatnich dni widziałem, że mój dobry przyjaciel przewodniczący Donald Tusk jest porównywany do Hitlera i Stalina. To całkowicie nie do zaakceptowania – powiedzial szef KE

Jak poinformował portal press.pl, w związku z materiałem do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło sześć skarg.

O samym przemówieniu Donalda Tuska mówił z kolei w programie „Tłit”przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty. Stwierdził, że „nie porwało go”. – Dziwię się tym zachwytem (…). Czy po polityku tej klasy nie powinniśmy spodziewać się odpowiedzi na pytanie, co dalej z UE? To projekt, który się chwieje, brunatnieje. Powinien powiedzieć: zrobimy to, to i to – komentował Czarzasty. Jak stwierdził, Tusk „nie powiedział po prostu nic”, a „show” skradł mu szef „Liberte!” Leszek Jażdżewski.

 

 

 

zrodlo:https://wiadomosci.wp.pl/jean-claude-juncker-oburzony-materialem-wiadomosci-o-donaldzie-tusku-6378419854141569a

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: