"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 21,00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI vs ADOLF KUDLIŃSKI22 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Jean-Claude Juncker oburzony materiałem „Wiadomości” o Donaldzie Tusku

Our Reader Score
[Total: 1 Average: 5]

Porównywanie szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska do Hitlera i Stalina jest całkowicie nie do zaakceptowania – oświadczył szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker.

Przemówienie Donalda Tuska wywołało wiele kontrowersji

Przemówienie Donalda Tuska wywołało wiele kontrowersji (Agencja Gazeta, Fot: Dawid Żuchowicz)

To reakcja na kontrowersyjny materiał „Wiadomości” o wykładzie Tuska, który odbył się 3 maja na Uniwersytecie Warszawskim. Zilustrowano go ujęciami z Józefem Stalinem i Adolfem Hitlerem.

Z materiału, który znalazł się na stronie internetowej programu, wycięto następnie ujęcie z kanclerzem i defiladą. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.

Co na to Juncker? – Musimy walczyć z populizmem, ekstremizmem, ale nie możemy walczyć z nimi tanimi sloganami lub personalnymi atakami. Ataki personalne rosną w Europie, to coś nowego. W ciągu ostatnich dni widziałem, że mój dobry przyjaciel przewodniczący Donald Tusk jest porównywany do Hitlera i Stalina. To całkowicie nie do zaakceptowania – powiedzial szef KE

Jak poinformował portal press.pl, w związku z materiałem do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło sześć skarg.

O samym przemówieniu Donalda Tuska mówił z kolei w programie „Tłit”przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty. Stwierdził, że „nie porwało go”. – Dziwię się tym zachwytem (…). Czy po polityku tej klasy nie powinniśmy spodziewać się odpowiedzi na pytanie, co dalej z UE? To projekt, który się chwieje, brunatnieje. Powinien powiedzieć: zrobimy to, to i to – komentował Czarzasty. Jak stwierdził, Tusk „nie powiedział po prostu nic”, a „show” skradł mu szef „Liberte!” Leszek Jażdżewski.

 

 

 

zrodlo:https://wiadomosci.wp.pl/jean-claude-juncker-oburzony-materialem-wiadomosci-o-donaldzie-tusku-6378419854141569a

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: