NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
15 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Jean-Claude Juncker oburzony materiałem „Wiadomości” o Donaldzie Tusku

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Porównywanie szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska do Hitlera i Stalina jest całkowicie nie do zaakceptowania – oświadczył szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker.

Przemówienie Donalda Tuska wywołało wiele kontrowersji

Przemówienie Donalda Tuska wywołało wiele kontrowersji (Agencja Gazeta, Fot: Dawid Żuchowicz)

To reakcja na kontrowersyjny materiał „Wiadomości” o wykładzie Tuska, który odbył się 3 maja na Uniwersytecie Warszawskim. Zilustrowano go ujęciami z Józefem Stalinem i Adolfem Hitlerem.

Z materiału, który znalazł się na stronie internetowej programu, wycięto następnie ujęcie z kanclerzem i defiladą. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.

Co na to Juncker? – Musimy walczyć z populizmem, ekstremizmem, ale nie możemy walczyć z nimi tanimi sloganami lub personalnymi atakami. Ataki personalne rosną w Europie, to coś nowego. W ciągu ostatnich dni widziałem, że mój dobry przyjaciel przewodniczący Donald Tusk jest porównywany do Hitlera i Stalina. To całkowicie nie do zaakceptowania – powiedzial szef KE

Jak poinformował portal press.pl, w związku z materiałem do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło sześć skarg.

O samym przemówieniu Donalda Tuska mówił z kolei w programie „Tłit”przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty. Stwierdził, że „nie porwało go”. – Dziwię się tym zachwytem (…). Czy po polityku tej klasy nie powinniśmy spodziewać się odpowiedzi na pytanie, co dalej z UE? To projekt, który się chwieje, brunatnieje. Powinien powiedzieć: zrobimy to, to i to – komentował Czarzasty. Jak stwierdził, Tusk „nie powiedział po prostu nic”, a „show” skradł mu szef „Liberte!” Leszek Jażdżewski.

 

 

 

zrodlo:https://wiadomosci.wp.pl/jean-claude-juncker-oburzony-materialem-wiadomosci-o-donaldzie-tusku-6378419854141569a

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: