NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
17 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

GRUBY NIE WYTRZYMAŁ – WYBIŁO SZAMBO NA KANALE ATORA

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

12 thoughts on “GRUBY NIE WYTRZYMAŁ – WYBIŁO SZAMBO NA KANALE ATORA

 1. gruby pokazuje satanistyczne symbole i mydli jak zawsze
  nie kupują jabłek bo polin „sankcje nałożył” ale już węgla i gazu to nie przeszkadza im brać
  ja pierdole

  1. spierdalaj grubasie gdzie byliście jak trzeba było budować platformę info?
   wypieliście się kurwa bo by wam kanał ujebali a teraz jebie o ustawie 447 bo PIS odważył się coś powiedzieć
   SPIERDALAJCIE CHUJE BRUDNE DO ODBYTÓW BO NIC SOBĄ NIE PREZENTUJECIE TYLKO FURS, SKÓRA I KOMÓRA. DO TEGO NARZEKANIE CO TO MY KURWA ZROBIMY

   GÓWNO ZROBICIE I ZOSTAŁY WAM TYLKO TE TUBKI DO KTÓRYCH MOŻECIE SIĘ WYSRAĆ TĘPE BAMBUSY

   GDZIE BYŁ INTERNET JAK PRZEGŁOSOWANO USTAWĘ O IPN W GODZINĘ?
   BALIŚCIE SIĘ ŻE WAM KANAŁY UPIERDOLĄ

   CHUJ Z WAMI PÓŁMÓZGI, SZKODA SE RYJA STRZĘPIĆ

   1. MAM PEJSA JUTUBA TŁITERA I DAJCIE LAJKA CHUJOWI ŻEBY MÓGŁ WIĘCEJ ZARABIAĆ na waszej nerwicy a może ktoś go zacytuje, chyba kurwa transkryptem z potoku słów
    my mamy wordpresa 🙂 i to płatnego dziady jebane
    te meble to miał se zmienić już dawno gnuśny jest

 2. Wczoraj w głównych Wiadomościach jako pierwszy temat był sprzeciw wobec 447! Wcześniej kto o tym mówił był ruski agent, a teraz sam pierwszy pisior o tym grzmiał.
  Mleko się rozlało. Chyba że to oswajanie tubylców.

   1. To ja już nie wiem czy jechać na ten protest czy nie. Nie chcę później żeby mi ktoś zarzucał że jestem PiSdą. Pisiory są teraz przeciw act 447, ale na pewno nie przeszkodzi im to robić całkiem odwrotnie niż mówią. Na prawdę po tych informacjach jestem przerażony i zniesmaczony. Sprytnie zagrali.

    1. tak jak przejeli marsz niepodległości na 2 dni przed 11 listopadem przypomnij sobie przejrzyj net .. JUTRO RANO ZROBIĘ O TYM FILMIK JAK MAJA PRZEJĄĆ PROTEST 447 11 – aap.s asystenci posłów są bardzo rozmowni 🙂

     1. K.rw.! Oni są zawsze kilka kroków przed Polakami. Pamiętam to przed 11 listopada 2018 i ..uj mnie strzelał. Zaraz jest siódmy dzień maja. Już nic nie zrobimy. Wykorzystali tą samą metodę co pół roku temu. Musieliby ci z konfederacji głośno wrzeszczeć, że ta zagrywka Pisiorów to podstęp. Za niedługo przejmą wszystko, razem z ruchem przeciwszczepionkowców. Oni chcą być wszędzie. Brzydzę się już tu mieszkać. Jakby nie wcześniejsza emerytura z górnictwa to dawno bym stąd się wyniósł, choćby do Czech.

      1. Ta cała Konfederacja to lustrzane odbicie koncesjonowanej opozycji typu Wiosna/ Nowoczesna, tyle że Konfederacja ma zebrać głosy nieskłonnych głosować na dwie pierwsze partie w sondażach, tak jak Wiosna zbierze tych co są przeciw PiS ale też i mają pretensje do PO. Czy nie widzicie, że Konfederacja złożona jest z parchatych towarzyszy pokroju Brauna Korwina i żydłaczki (katolaczki) typu Godek? Chcą zutylizować głosy narodowej prawicy i tyle w temacie. Jakby się jakimś cudem dostali do Knesejmu to sie rozpierdolą na fragmenty, jedni pójdą do PiS lub jakiegoś pogrobowca po nim, drudzy stworzą jakieś kanapy i będą robili za folklor do wyjęcia z rękawa przy następnej farsie wyborczej. Gdyby demokracja mogła coś zmienić byłaby zakazana – wbijcie to sobie do łbów i zacznijcie pracę u podstaw – poza systemem. A system spłynie rzeką, wystarczy cierpliwości.

 3. hehe., bo Polska powinna nie nazywac sie Polin czy Judeopolonia tylko powinna sie nazywac Cyrk na Kolkach.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: