DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Zezwierzęcony antysemityzm żydowskiej policji. Mamy kolejny film z getta warszawskiego [wideo nr 2]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W odpowiedzi na haniebny żydowski atak na Polskę, postanowiłem opublikować wcześniej nieznane opinii publicznej filmy z getta warszawskiego, na których wyraźnie widać z jaką brutalnością żydowscy funkcjonariusze traktują swoich pobratymców. Po opublikowaniu pierwszego filmu wraz z załączonym krótkim felietonem opisującym działalność żydowskich katów, w Internecie zawrzało. Na dwóch filmach nie poprzestanę. Wierzę, że te bezcenne dowody będą młotem na polakożerczą kampanię polegającą na imputowaniu Polakom kolaboracji z Niemcami.

Znalezione obrazy dla zapytania getto warszawskie żydzi kolaboranci zdjecia

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Szokujący film z getta warszawskiego! Żydowscy policjanci brutalnie prowadzą swoich na śmierć – film nr 1

Zaraz po wojnie Żydzi tłumaczyli się przed światem ze swojego zezwierzęconego antysemityzmu, jakiemu dawali upust w szeregach Sonderkommando, Wehrmachcie, Judenratach czy policji w getcie. Przyszedł rok 1950. W Knesecie zebrali się Żydzi, a wśród nich ci, którzy jeszcze niedawno, pracując w Judenratach, wysyłali swoich na śmierć do Auschwitz i Majdanka. Postanowiono podpisać ustawę, która niczym u Lady Makbet, miała zmyć krew niewinny braci i sióstr. W demokratycznym zebraniu uchwalono, że to nie Żydzi ponoszą odpowiedzialność za zezwierzęcony antysemityzm, jakiemu dali upust podczas wojny, ale ci którzy za ratowanie Żydów umierali w męczarniach – Polacy. W ustawie zapisano, że Żydzi mają pełne prawo do usprawiedliwienia swojego antysemityzmu, ponieważ pomagając Niemcom w zagładzie innych Żydów ratowali swoje żydowskie życie.

Znalezione obrazy dla zapytania getto warszawskie żydzi kolaboranci zdjecia

Widać jak na dłoni, że ustawa, którą uchwalili Żydzi w 1950 oraz polonofobiczny przemysł, który w ostatnich dniach nabrał wyjątkowego rozpędu to nic innego jak owoc psychicznego mechanizmu obronnego nazywanego projekcją, czyli próbą zrzucenia winy przez umoczonych po łokcie we krwi Żydów, na heroicznych Polaków, który heroicznie walczyli z niemieckim i sowieckim okupantem, a nie chowali się w kanałach miejskich.

Znalezione obrazy dla zapytania getto warszawskie żydzi kolaboranci zdjecia

Poniżej zamieszczam kolejny film z getta warszawskiego, który prezentuje żydowski faryzeim i bez dwóch zdań powinien zostać wyemitowany w mediach głównego nurtu. Niech cały świat pozna prawdę, że to nie Polacy, ale Żydzi brali masowy udział w eksterminacji Żydów.

https://ebd.cda.pl/620×368/1928609c4/vfilm

 

zrodlo:https://wprawo.pl/2018/02/01/zezwierzecony-antysemityzm-zydowskiej-policji-kolejny-film-getta-warszawskiego-wideo-nr-2/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: