DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

WIADOMOŚCI „Jestem za wpisaniem UE do konstytucji”. Przemówienie prezydenta Dudy w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

„Naszym wielkim zadaniem jest budowanie tu u nas silnego państwa. Mamy konstytucję. Trzeba dyskutować nad jej zmianami. Warto dyskutować nad tym, czy powinniśmy wprowadzić zapisy o Unii Europejskiej do naszej konstytucji; czy powinniśmy w konstytucji zagwarantować obecność w tym wielkim sojuszu. Osobiście jestem przekonany, że tak” – oświadczył prezydent Andrzej Duda podczas przemówienia na Placu Zamkowym z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Prezydent stwierdził, że Europa to Unia Europejska i Polska powinna w niej trwać.

PL1918@PL1918

Prezydent @AndrzejDuda
Plac Zamkowy, Święto Konstytucji
Na żywo⤵️🇵🇱 https://www.pscp.tv/w/b5wLfTFZTEVKbmx4RGFZRU58MU95S0FwUk1uUE54YsXsmvJgWRphSfKpUn2kcHI7BULZwbnqpJgsy0ly7JL4 

PL1918 @PL1918

Prezydent @AndrzejDuda Plac Zamkowy, Święto Konstytucji #3majaNa żywo⤵️🇵🇱

pscp.tv

Ludzie o tym mówią: 77

Mój komentarz: Prezydent Duda jednocześnie mówi o suwerennej i niepodległej Polsce oraz o wpisaniu do konstytucji przynależności Polski do eurokołchozu, który już odbiera Polsce suwerenność, a docelowo dąży do likwidacji państw narodowych. To jest schizofrenia! Pomysł konstytucyjnego poddania państwa polskiego pod zarząd unijny jest dążeniem do LIKWIDACJI PAŃSTWA POLSKIEGO! Czy prezydent Duda tego nie rozumie? Czy „dobra zmiana” tego nie rozumie? Postulat prezydenta Dudy jest zgodny z wypowiedziami premiera Morawieckiego, który również postuluje wpisanie UE do konstytucji. W tym samym duchu wypowiadał się też wiceminister Jarosław Sellin i wicepremier Gowin. Jedyny głos sprzeciwu w obozie „dobrej zmiany” to głos poseł Krystyny Pawłowicz, która zawsze twierdziła i nadal twierdzi, że nie wolno wprowadzać takiego przepisu do ustawy zasadniczej.

– ŻADNEGO wpisywania z NAZWY żadnych konkretnych organizacji międzynarodowych czy sojuszy do konstytucji RP !! Sojusze i układy się zmieniają, a RP zostanie w pułapce, z której wyjście może być niemożliwe .. Wpisać ewentualnie TYLKO OGÓLNE reguły OCHRONY SUWERENNOŚCI RP w RÓŻNYCH sojuszach i organizacjach – napisała Krystyna Pawłowicz na Twitterze. Obawiam się, że jest to głos wołającego na puszczy.

Krystyna Pawłowicz@KrystPawlowicz

ŻADNEGO wpisywania z NAZWY żadnych konkr.organizacji międzynarod czy sojuszy do konstytucji RP !!
Sojusze i układy się zmieniają,a RP zostanie w pułapce,z kt.wyjście może być niemożliwe ..
Wpisać ew.TYLKO OGÓLNE reguły OCHRONY SUWERENNOŚCI RP w RÓŻNYCH sojuszach i organizacjach

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: