DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Bliski Wschód: Spirala przemocy nakręca się. Netanjahu nakazuje “masowe ataki na terrorystów w Strefie Gazy”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Potężna eskalacja przemocy trwa od piątku między Izraelem a Palestyną. W kierunku żydowskiego państwa wystrzelono ze Strefy Gazy ok. 600 rakiet, wiele z nich zostało zneutralizowanych. Izraelskie wojska odpowiedziały ostrzałem i atakiem lotnictwa, a media obiegły zdjęcia 14-miesięcznej dziewczynki, która wraz z ciężarną matką zginęła w wyniku ataku Tel Awiwu.

Rakieta wystrzelona ze Strefy Gazy zabiła dzisiaj Izraelczyka, a dwóch bojowników palestyńskich poniosło śmierć w wyniku ataku lotniczego. Zdaniem palestyńskich źródeł zginęło 8 mieszkańców Stefy Gazy, a ok. 80 osób odniosło rany. Izrael informuje o trzech ofiarach po swojej stronie. Premier tego kraju Benjamin Netanjahu nie ma zamiaru zaprzestać ataków i bombardowań i wydał oświadczenie, w którym dzisiaj zapowiada:

– Dziś rano poleciłem izraelskim siłom obronnym, by kontynuowały masowe ataki na terrorystów w Strefie Gazy i nakazałem, aby wojsko wokół Strefy Gazy zostało wzmocnione przez czołgi, jednostki artyleryjskie i siły piechoty – czytamy.

Znalezione obrazy dla zapytania ostrzal strefy gazy zdjecia

Media w Izraelu zaznaczają, że do eskalacji doszło przed rozpoczęciem ramadanu i tydzień przed 64. edycją Eurowizji, która ma gościć w Tel Awiwie. Do tej pory rakiety omijały stolicę, ale palestyńskie ugrupowania zdaniem mediów już groziły uderzeniem na to miasto.

 

zrodlo:https://dzienniknarodowy.pl/bliski-wschod-spirala-przemocy-nakreca-sie-netanjahu-nakazuje-masowe-ataki-terrorystow-strefie-gazy/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: