DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

setki rakiet ziemia ziemia spadło na Izrael ALARM BOJOWY W CAŁYCH SIŁACH ZBROJNYCH IZRAELA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ponad 200 rakiet Hamasu wystrzelone ze Strefy Gazy spadło w sobotę na terytorium Izraela. Dwie osoby zostały ranne. Izraelska armia odpowiedziała ostrzałem, w którym zginął co najmniej jeden Palestyńczyk – podała agencja AFP.

 

Jak podały Siły Obronne Izraela (IDF), w ciągu ostatnich ośmiu godzin z terytorium Strefy Gazy wystrzelono 200 rakiet wycelowanych w państwo żydowskie.

W wyniku palestyńskiego ostrzału ranne zostały dwie osoby, w tym 80-letnia kobieta w mieście Kirjat Gat na południu Izraela. W innym mieście – Aszkelonie – kilka domów zostało uszkodzonych przez rakiety Hamasu.
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Izrael-odpowiedzial-na-atak-ze-Strefy-Gazy.-Wczesniej-200-rakiet-wystrzelil-Hamas

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: