DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Oni byli tacy zawsze. Cz.1

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Hosef Eskimos

Niech żyje w nas pamięć o naszych wielkich przodkach. Chwała Lechitom.  Śmierć naszym wrogom. Cedynia 972 rok. Niemcy dostali łomot.

Fragment z książki „Ile Żydzi winni Polakom” Aleksandra Graf Pruszyńskiego.

Po 1989 roku zwłaszcza w Krakowie, Lublinie czy Łodzi Żydzi odzyskali domy często na bazie „lipnych” dokumentów. Ba! w samych Kielcach na podstawie 279 wyroków sądów Żydzi odzyskali swe nieruchomości. Z jakoby pozostawionymi nieruchomościami jest też różnie. Podczas marszu w obronie TV Trwam pewna pani powiedziała mi, że jej dziadek wspominał jak Żydzi nagminnie w 1939 roku brali pożyczki pod zastaw posiadanych domów. Kupowali później inne domy lub złoto, licząc że długi po wojnie spłacą zdewaluowanymi złotymi.

Tym tłumaczy się fakt, że na terenie gett Żydzi mieli moc złota. Na tym tle pytam, czemu władze Polski po 1989 roku nie dały żadnej rekompensaty polskim ziemianom. Odpowiedź jest prosta – by utrudnić ich dzieciom wejście do nowej elity, gdzie mają dominować ludzie mało patriotycznego pochodzenia i pół Żydzi.

Tych, co wspominają o Żydach, takich jak prokurator płk. Wolińska-Brus, brat Adama Michnika czy Luna Brystygierowa, co mordowali Polaków, oskarża się o antysemityzm, bo grzechy tych „aniołków” nie obciążają wszystkich Żydów.

Dziś Żydzi traktują Polskę jak swój folwark. Przez ostatnie 10 lat odwiedziło Polskę rocznie około 20 tysięcy młodych Izraelczyków, otoczonych uzbrojonymi w broń szynową ochroniarzami izraelskimi, bo wmówiono im że w Polsce na ich życie czyhają „krwiożerczy antysemici”. Mają zakaz wychodzenia do sąsiedniego sklepu bez ochroniarza. Młodzież (żydowska) jest wychowywana w pogardzie i nienawiści do Polaków, a będąc tu zachowuje się mało godnie. Wstrząsający opis ich „wizyty” ukazał się w „Przekroju” w 2007 roku. Zwykle maja jeszcze przydzielonych oficerów z BOR-u, którzy uważają to za najgorszą służbę.

Pobyt w Polsce nie zmienia ich negatywnego stosunku do Polaków, bo niczego im dobrego w Polsce nie pokazują i praktycznie nie ma spotkań z polską młodzieżą. Podobnie było w Czechach, ale w 2010 roku zakazano przyjazdu uzbrojonych ochroniarzy izraelskich.

Kontrolowane przez Żydów media starają się gojom wmówić, że wszyscy Żydzi są uczciwi i bogobojni. Boleję, jest to dalekie od prawdy. Nikt nie zadał sobie fatygi sprawdzenia czy średnio Żydzi są bardziej czy mniej uczciwi w porównaniu do Francuzów czy Anglików.

W 1908 roku naczelnik nowojorskiej policji gen. Bingham stwierdził że Żydzi w jego mieście, choć nie stanowią nawet 10% obywateli popełniają 50 % przestępstw.

Na przełomie 2008 i 2009 roku okazało się że Żyd z USA David Madoff został złodziejem wszech czasów. Oszwabił głównie swych rodaków na 50 mld $.

Najbardziej wstrząsającą statystykę udziału Żydów w przestępstwach podał nr 160 „Gazety Porannej za dwa grosze” z 14 czerwca 1914 roku. Fakty te były zaczerpnięte z książki S. Russowa pt. „Kwestja żydowska”. Autor przytacza dane z lat 1876 – 1896 z warszawskiego okręgu sądowniczego, obejmującego 10 guberni zaboru rosyjskiego.

Na 1000 przestępstw Żydzi zamieszani byli w:

 • przywłaszczenie i defraudacje – 587
 • bandytyzm – 652
 • fałszerstwo i oszustwo – 789
 • paserstwo – 797
 • jawne zabójstwo – 111
 • trucicielstwo – 824
 • krzywoprzysięstwo i fałszywa denuncjacja – 862
 • sztuczne bankructwo – 921
 • handel żywym towarem, czyli kobietami do burdeli – 957
 • podrabianie pieniędzy – 946
 • IMG_20190410_234046
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: