"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 21,00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI vs ADOLF KUDLIŃSKI22 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Nie dla psa (polaka) kielbasa.

Our Reader Score
[Total: 4 Average: 5]

4 thoughts on “Nie dla psa (polaka) kielbasa.

  1. Ator, nic nam nie oddadzą. Nie mamy armii, która by ich mogła przestraszyć, ani żadnej strasznej technologii. Niemcy się z nas śmieją i nie rozumieją jak można tak się dawać łoić w ….. . Silniejszy ma przewagę i tyle. Ator, co ty pierdzielisz że to myśmy wygrali wojnę? Wszystko w kraju leży w ruinach a ty mówisz że myśmy wygrali wojnę? Człowieku obudź się! Niemcy przegrali wojnę? Straty mieli duże, ale nakradli tyle że dzięki zrabowanym skarbom szybko przeskoczyli gospodarczo resztę Europy. To jak przegrali, jak dzięki wojnie się odbili od głębokiego, dna i już dawno tasują i rozdają karty. (??)

    1. Wygraliśmy wojnę w tym sensie ze Niemcom nie udało się opanować Europy jeśli w ogóle chodziło o to bo może plan był inny, żeby wytłuc ludzi i nic poza tym, Niemcy wygrali za to ekonomicznie bo ze skradzionych bogactw nie tylko Polski rozkręcili biznes a te odszkodowania to i tak wypłacają z zarobionych zysków. Najgorsza rzecz jaka nam zrobili to chuje wytłukli nam inteligencje, to tak jak komuś zrabować majątek , zburzyć dom i zabić ojca, i te chuje, w dużej mierze zydoskie, mówią nam co mamy robić. Świat tzw chrześcijan, wyznawców Chrystusa gdzie panuje niewolnictwo zabija się Indian morduje się całe narody gdzie przez lata panowała inkwizycja, kurwa można by chyba cały dzień wymieniać te dobrodziejstwa które wyrosły na wspaniałym chrześcijaństwie.

      1. Konrad, chyba myślimy o tej sprawie tak samo. Wiem, że niełatwo przechodzi przez gardło przyznanie się do porażki, ale samo to że wymordowali nam ówczesną szlachtę i mnóstwo ludzi trzeba uznać że przegraliśmy wojnę i to bardzo dotkliwie. A Niemcy opanowali Europę ale kilkadziesiąt lat później, między innymi dzięki zrabowanym skarbom podczas wojny. Oprócz tego Niemcom nikt nie zabijał ich inteligencji, co w połączeniu ze zrabowanymi skarbami, ulokowanymi w żydowskich bankach było dodatkowym paliwem do rozwoju gospodarczego po wojnie.

    2. Ale co tu się dziwić jak już na samym początku zabito syna bożego i to zrobili Żydzi którzy teraz rządzą całym światem, może to jest naród wybrany przez Boga, o ile Boga nazwiemy odpowiednio.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: