NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
17 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

4 thoughts on “Nie dla psa (polaka) kielbasa.

  1. Ator, nic nam nie oddadzą. Nie mamy armii, która by ich mogła przestraszyć, ani żadnej strasznej technologii. Niemcy się z nas śmieją i nie rozumieją jak można tak się dawać łoić w ….. . Silniejszy ma przewagę i tyle. Ator, co ty pierdzielisz że to myśmy wygrali wojnę? Wszystko w kraju leży w ruinach a ty mówisz że myśmy wygrali wojnę? Człowieku obudź się! Niemcy przegrali wojnę? Straty mieli duże, ale nakradli tyle że dzięki zrabowanym skarbom szybko przeskoczyli gospodarczo resztę Europy. To jak przegrali, jak dzięki wojnie się odbili od głębokiego, dna i już dawno tasują i rozdają karty. (??)

    1. Wygraliśmy wojnę w tym sensie ze Niemcom nie udało się opanować Europy jeśli w ogóle chodziło o to bo może plan był inny, żeby wytłuc ludzi i nic poza tym, Niemcy wygrali za to ekonomicznie bo ze skradzionych bogactw nie tylko Polski rozkręcili biznes a te odszkodowania to i tak wypłacają z zarobionych zysków. Najgorsza rzecz jaka nam zrobili to chuje wytłukli nam inteligencje, to tak jak komuś zrabować majątek , zburzyć dom i zabić ojca, i te chuje, w dużej mierze zydoskie, mówią nam co mamy robić. Świat tzw chrześcijan, wyznawców Chrystusa gdzie panuje niewolnictwo zabija się Indian morduje się całe narody gdzie przez lata panowała inkwizycja, kurwa można by chyba cały dzień wymieniać te dobrodziejstwa które wyrosły na wspaniałym chrześcijaństwie.

      1. Konrad, chyba myślimy o tej sprawie tak samo. Wiem, że niełatwo przechodzi przez gardło przyznanie się do porażki, ale samo to że wymordowali nam ówczesną szlachtę i mnóstwo ludzi trzeba uznać że przegraliśmy wojnę i to bardzo dotkliwie. A Niemcy opanowali Europę ale kilkadziesiąt lat później, między innymi dzięki zrabowanym skarbom podczas wojny. Oprócz tego Niemcom nikt nie zabijał ich inteligencji, co w połączeniu ze zrabowanymi skarbami, ulokowanymi w żydowskich bankach było dodatkowym paliwem do rozwoju gospodarczego po wojnie.

    2. Ale co tu się dziwić jak już na samym początku zabito syna bożego i to zrobili Żydzi którzy teraz rządzą całym światem, może to jest naród wybrany przez Boga, o ile Boga nazwiemy odpowiednio.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: