DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Nie dla psa (polaka) kielbasa.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

4 thoughts on “Nie dla psa (polaka) kielbasa.

  1. Ator, nic nam nie oddadzą. Nie mamy armii, która by ich mogła przestraszyć, ani żadnej strasznej technologii. Niemcy się z nas śmieją i nie rozumieją jak można tak się dawać łoić w ….. . Silniejszy ma przewagę i tyle. Ator, co ty pierdzielisz że to myśmy wygrali wojnę? Wszystko w kraju leży w ruinach a ty mówisz że myśmy wygrali wojnę? Człowieku obudź się! Niemcy przegrali wojnę? Straty mieli duże, ale nakradli tyle że dzięki zrabowanym skarbom szybko przeskoczyli gospodarczo resztę Europy. To jak przegrali, jak dzięki wojnie się odbili od głębokiego, dna i już dawno tasują i rozdają karty. (??)

    1. Wygraliśmy wojnę w tym sensie ze Niemcom nie udało się opanować Europy jeśli w ogóle chodziło o to bo może plan był inny, żeby wytłuc ludzi i nic poza tym, Niemcy wygrali za to ekonomicznie bo ze skradzionych bogactw nie tylko Polski rozkręcili biznes a te odszkodowania to i tak wypłacają z zarobionych zysków. Najgorsza rzecz jaka nam zrobili to chuje wytłukli nam inteligencje, to tak jak komuś zrabować majątek , zburzyć dom i zabić ojca, i te chuje, w dużej mierze zydoskie, mówią nam co mamy robić. Świat tzw chrześcijan, wyznawców Chrystusa gdzie panuje niewolnictwo zabija się Indian morduje się całe narody gdzie przez lata panowała inkwizycja, kurwa można by chyba cały dzień wymieniać te dobrodziejstwa które wyrosły na wspaniałym chrześcijaństwie.

      1. Konrad, chyba myślimy o tej sprawie tak samo. Wiem, że niełatwo przechodzi przez gardło przyznanie się do porażki, ale samo to że wymordowali nam ówczesną szlachtę i mnóstwo ludzi trzeba uznać że przegraliśmy wojnę i to bardzo dotkliwie. A Niemcy opanowali Europę ale kilkadziesiąt lat później, między innymi dzięki zrabowanym skarbom podczas wojny. Oprócz tego Niemcom nikt nie zabijał ich inteligencji, co w połączeniu ze zrabowanymi skarbami, ulokowanymi w żydowskich bankach było dodatkowym paliwem do rozwoju gospodarczego po wojnie.

    2. Ale co tu się dziwić jak już na samym początku zabito syna bożego i to zrobili Żydzi którzy teraz rządzą całym światem, może to jest naród wybrany przez Boga, o ile Boga nazwiemy odpowiednio.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: