"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 ostatnie wałki przedwyborcze24 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
DZIĘKI ZA WSPARCIE ZESPOŁU AUTORÓW STRONY M-forum av live

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Już nie długo masz prawicowe poglądy ? nie kochasz nachodźców i zboczeńców seksualnych ? WYŁĄCZĄ CI KARTĘ BANKOWĄ !!

Our Reader Score
[Total: 6 Average: 5]

Masz prawicowe lub antysystemowe poglądy? Już niedługo twoja MasterCard może przestać działać!

Dystopia, w której wielkie korporacje odcinają nieprawomyślnych ludzi od konta bankowego zaczyna realizować się na naszych oczach. Na pomysł, by wprowadzić regulację uzależniającą świadczenie usług bankowych od poglądów politycznych klienta, wpadła korporacja MasterCard. Pomysł zaakceptowała już Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych (United States Securities and Exchange Commission, SEC).

– Fakt, że SEC dał zielone światło temu pomysłowi zasadniczo oznacza, że SEC wspiera ideę cenzurowania różnych grup w celu zamrożenia środków osób, z którymi się nie zgadza – powiedział Ben Swann w wywiadzie dla rosyjskiej telewizji anglojęzycznej Russia Today.

To kolejna odsłona „wolności” świata liberalnych demokracji. Nie ustaje cenzura wobec środowisk prawicowych i konserwatywnych w mediach społecznościowych. W nocy z czwartku na piątek portal Facebook w ramach zorganizowanej akcji zablokował setki „nieprawomyślnych” stron i kont na całym świecie.

Z całego świata napływają także informacje o blokowaniu platform do społecznościowego zbierania środków na działalność (ang. crowdfunding).  Również takiego rodzaju dyskryminacji wielokrotnie doświadczały media związane z Xportal.pl, w tym m. in. na polskojęzycznym serwisie Patronite, gdzie wielokrotnie odmawiano nam rejestracji. Wciąż można wspierać nas TUTAJ

(na podst. RT.com, facebook.com)

https://www.youtube.com/watch?v=mENelNFJFXo
https://youtu.be/mENelNFJFXo

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: