DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Białe Hełmy potwierdzają: ataki chemiczne w syryjskiej Dumie zostały zainscenizowane

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Mieszkańcy syryjskiej Dumy i kilkudziesięciu członków „Białych Hełmów” potwierdzili, że ataki chemiczne były zainscenizowane – powiedział na otwartym posiedzeniu w ONZ dyrektor Fundacji Badań Problemów Demokracji Maksim Grigoriew, który przeprowadził w Syrii własne śledztwo .

Znalezione obrazy dla zapytania biale helmy w syrii zdjecia

„Nasza organizacja przeprowadziła niezależną ocenę raportu OPCW, przesłuchaliśmy 15 świadków z Dumy, 40 członków „Białych Hełmów”, którzy udostępnili informację o tym, jak inscenizowali sceny” – powiedział ekspert.

Grigoriew zauważył, że w raporcie OPCW często wykorzystywana jest informacja, której nie da się sprawdzić.

„Przesłuchano wątpliwych świadków, nie przeprowadzono sekcji zwłok ofiar rzekomego ataku chemicznego, utajono nazwiska ekspertów, na których autorzy się powołują, nie udało się zidentyfikować, ani nawet ocenić liczby ofiar śmiertelnych, sytuacja ciał jest sprzeczna z wnioskami OPCW na temat wykorzystania chloru” – powiedział dyrektor fundacji.

Według dyrektora „wielu świadków potwierdziło, że fałszywe ataki chemiczne były stałym elementem pracy „Białych Hełmów”.

Jak podkreślił Grigoriew, OPCE sama ustaliła, że dane „udostępnione przez „Białe Hełmy”, jeśli chodzi o incydent w szpitalu, są podrobione”.

Znalezione obrazy dla zapytania biale helmy w syrii zdjecia

To już nie pierwszy dowód na to, że „Białe Hełmy” uciekły się do inscenizacji.

W połowie lutego poinformował o tym producent BBC Syria Riam Dalati.

 

 

 

zrodlo:https://pl.sputniknews.com/swiat/2019042610289839-biale-helmy-potwierdzaja-ataki-chemiczne-w-syryjskiej-dumie-zostaly-zainscenizowane/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: