DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ATAK NA KOŚCIÓŁ WSTĘPEM DO PRZEMÓWIENIA D. TUSKA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Porównanie Kościoła do świni, oskarżanie go o zdradę Ewangelii – tak w dużym skrócie wyglądało wystąpienie redaktora naczelnego czasopisma „Liberte” Leszka Jażdżewskiego, które poprzedziło wystąpienie Donalda Tuska. Ten bezprecedensowy atak na Kościół został przyjęty na w auli Uniwersytetu Warszawskiego brawami.

Kościół w Polsce jest w ostatnim czasie brutalnie atakowany przez środowiska liberalno-lewicowe. W bezprecedensowy sposób został wczoraj zaatakowany przez redaktora naczelnego czasopisma „Liberte” Leszka Jażdżewskiego.

– Kościół katolicki w Polsce obciążony niewyjaśnionymi skandalami pedofilskimi, opętany walką o pieniądze i o wpływy stracił moralny mandat do tego, aby sprawować funkcję sumienia narodu – mówił redaktora naczelnego czasopisma „Liberte”.

To wystąpienie w auli Uniwersytetu Warszawskiego było tak zwanym suportem Donalda Tuska.

– Ten kto szuka transcendentu absolutu w Kościele – będzie zawiedziony, ten kto szuka moralności w Kościele – nie znajdzie jej. Ten kto szuka strawy duchowej w Kościele – wyjdzie głodny. Polski Kościół zaparł się Ewangelii, zaparł się Chrystusa i gdyby dzisiaj Chrystus był ponownie ukrzyżowany, to prawdopodobnie przez tych, którzy używają krzyża jako pałki do tego, aby zaganiać pokorne owieczki do zagrody – mówił Leszek Jażdżewski.

Drwiny publicysty spotkały się z rechotem i oklaskami obecnych w auli osób. Wśród nich było wielu polityków totalnej opozycji.

– Dziś agendę tematów dnia układają nam czarnoksiężnicy, którzy liczą, że przy pomocy zaklęć i manipulacji złymi emocjami będą wstanie zdobyć władzę nad duszami Polaków. Ale rywalizacja na inwektywy i negatywne emocje z nimi nie ma sensu, dlatego że po kilku godzinach zapasów ze świnią w błocie orientujesz się w końcu, że świnia to lubi. Trzeba zmienić zasady gry – wskazał publicysta.

Czy Jażdżewski powiedział to, czego sam Tusk na głos mówić nie chce? Strategia wydaje się być znana. Przed laty do atakowania Kościoła były premier używał Janusza Palikota.

 

zrodlo:http://www.radiomaryja.pl/informacje/atak-na-kosciol-wstepem-do-przemowienia-d-tuska/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: