DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Pracownicy domu HVB utrzymywali stosunki seksualne z „bez opieki”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Niedawny przegląd w okręgu Västra Götaland pokazuje, że kilka kobiet w średnim wieku, które pracowały w domu HVB dla tak zwanych dzieci uchodźców bez opieki, rozpoczęło stosunki seksualne z mieszkańcami.

Pod koniec marca Samhällsnytt zauważył,  że wolontariat w Göteborgu wiedział o 20 przypadkach, w których opieka nad „bez opieki” zmieniła się w związek seksualny. Jednocześnie organizacja ogłosiła, że ​​śmiertelność jest duża, a rzeczywista liczba przypadków jest prawdopodobnie jeszcze wyższa.

W czwartek P4 Sjuhärad zgłosił kolejną sprawę, w której kobiety w średnim wieku w zniesionej obecnie rezydencji w Sjuhärad wykorzystały młodych migrantów i nawiązały stosunki seksualne.

funkcji radia państwowego  (które jest częściowo trudne do przyswojenia, gdy jest czytane przez czytelnika wiadomości z silną przerwą zagraniczną) widać wyraźnie, że w czterech na pięć przypadków kobiety były w wieku 40–45 lat, podczas gdy „bez opieki”, z którą nawiązały stosunki, 16-18 lat.

Kupowanie rzeczy dla migrantów
Wygląda na to, że kobiety faworyzowały niektórych migrantów przy zakwaterowaniu, między innymi, rozpieszczając ich prezentami. Jeden z mieszkańców, którego SR nazywa Amirem, a który faktycznie nazywa się czymś innym, świadczy, że widział, jak personel całuje się otwarcie z migrantem i że istnieją relacje seksualne. Są też informacje, że migranci muszą towarzyszyć kobietom w domu, zamiast spać w mieszkaniu.

PRZECZYTAJ TAKŻE:  „Single” jest używany jako zabawki erotyczne w zamian za utrzymanie

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pracownice w domu HVB miały „bliskie stosunki” z „bez opieki” – badane przez policję

 

zrodlo:https://samnytt.se/personal-pa-hvb-hem-hade-sexuella-relationer-med-ensamkommande/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: