DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Posadzili Donalda Tuska w drugim rzędzie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk ponownie zawitał do ojczyzny. Były premier i szef Platformy Obywatelskiej wygłosił przemówienie na Uniwersytecie Warszawskim z jutrzejszej okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Tusk pojawił się także na finale Pucharu Polski w roli kibica, ale niestety musiał zadowolić się miejscem w drugim rzędzie.

Duda ucieka Tuskowi, Biedroń ich goni

Każda wizyta przewodniczącego Rady Europejskiej w Polsce to niemałe wydarzenie polityczne. Opozycja korzystając z okazji snuje nadzieję na lepsze jutro, a obóz rządzący nie szczędzi słów krytyki pod adresem Donalda Tuska. Tym razem były premier pojawił się w ojczyźnie z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Przededniu święta polityk przemawiał na Uniwersytecie Warszawskim.

Posadzili Tuska w drugim rzędzie

W czasie obecnej wizyty w Polsce, Tusk jako wielki wielbiciel futbolu i fan Lechii Gdańsk, nie mógł ominąć finału Pucharu Polski. Na Stadionie Narodowym w Warszawie o trofeum walczy ekipa z Gdańska wraz z Jagiellonią Białystok. Jak zdradził w czasie przerwie meczu dziennikarz sportowy i komentator Mateusz Borek, były premier był zachwycony oprawą finałowego starcia o Puchar Polski.

Wśród zgromadzonych osobistości, zielono-białym kibicuje również Aleksandra Dulkiewicz, nowo wybrana prezydent Gdańska. Obok niej zasiadł prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. Niestety były premier musiał oglądać zmagania swoich idoli z drugiego rzędu vipowskiej loży na PGE Narodowym, tuż za lokalnymi włodarzami. Poniżej siedział także prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Finał Pucharu Polski wygrała Lechia Gdańsk pokonując 1:0 Jagiellonię Białystok.

 

zrodlo:https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/posadzili-donalda-tuska-w-drugim-rzedzie-aa-ttvz-JZ8Q-AJMb.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: