"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 21,00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI vs ADOLF KUDLIŃSKI22 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Posadzili Donalda Tuska w drugim rzędzie

Our Reader Score
[Total: 4 Average: 4.8]

Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk ponownie zawitał do ojczyzny. Były premier i szef Platformy Obywatelskiej wygłosił przemówienie na Uniwersytecie Warszawskim z jutrzejszej okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Tusk pojawił się także na finale Pucharu Polski w roli kibica, ale niestety musiał zadowolić się miejscem w drugim rzędzie.

Duda ucieka Tuskowi, Biedroń ich goni

Każda wizyta przewodniczącego Rady Europejskiej w Polsce to niemałe wydarzenie polityczne. Opozycja korzystając z okazji snuje nadzieję na lepsze jutro, a obóz rządzący nie szczędzi słów krytyki pod adresem Donalda Tuska. Tym razem były premier pojawił się w ojczyźnie z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Przededniu święta polityk przemawiał na Uniwersytecie Warszawskim.

Posadzili Tuska w drugim rzędzie

W czasie obecnej wizyty w Polsce, Tusk jako wielki wielbiciel futbolu i fan Lechii Gdańsk, nie mógł ominąć finału Pucharu Polski. Na Stadionie Narodowym w Warszawie o trofeum walczy ekipa z Gdańska wraz z Jagiellonią Białystok. Jak zdradził w czasie przerwie meczu dziennikarz sportowy i komentator Mateusz Borek, były premier był zachwycony oprawą finałowego starcia o Puchar Polski.

Wśród zgromadzonych osobistości, zielono-białym kibicuje również Aleksandra Dulkiewicz, nowo wybrana prezydent Gdańska. Obok niej zasiadł prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. Niestety były premier musiał oglądać zmagania swoich idoli z drugiego rzędu vipowskiej loży na PGE Narodowym, tuż za lokalnymi włodarzami. Poniżej siedział także prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Finał Pucharu Polski wygrała Lechia Gdańsk pokonując 1:0 Jagiellonię Białystok.

 

zrodlo:https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/posadzili-donalda-tuska-w-drugim-rzedzie-aa-ttvz-JZ8Q-AJMb.html

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: