NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
15 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Posadzili Donalda Tuska w drugim rzędzie

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk ponownie zawitał do ojczyzny. Były premier i szef Platformy Obywatelskiej wygłosił przemówienie na Uniwersytecie Warszawskim z jutrzejszej okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Tusk pojawił się także na finale Pucharu Polski w roli kibica, ale niestety musiał zadowolić się miejscem w drugim rzędzie.

Duda ucieka Tuskowi, Biedroń ich goni

Każda wizyta przewodniczącego Rady Europejskiej w Polsce to niemałe wydarzenie polityczne. Opozycja korzystając z okazji snuje nadzieję na lepsze jutro, a obóz rządzący nie szczędzi słów krytyki pod adresem Donalda Tuska. Tym razem były premier pojawił się w ojczyźnie z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Przededniu święta polityk przemawiał na Uniwersytecie Warszawskim.

Posadzili Tuska w drugim rzędzie

W czasie obecnej wizyty w Polsce, Tusk jako wielki wielbiciel futbolu i fan Lechii Gdańsk, nie mógł ominąć finału Pucharu Polski. Na Stadionie Narodowym w Warszawie o trofeum walczy ekipa z Gdańska wraz z Jagiellonią Białystok. Jak zdradził w czasie przerwie meczu dziennikarz sportowy i komentator Mateusz Borek, były premier był zachwycony oprawą finałowego starcia o Puchar Polski.

Wśród zgromadzonych osobistości, zielono-białym kibicuje również Aleksandra Dulkiewicz, nowo wybrana prezydent Gdańska. Obok niej zasiadł prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. Niestety były premier musiał oglądać zmagania swoich idoli z drugiego rzędu vipowskiej loży na PGE Narodowym, tuż za lokalnymi włodarzami. Poniżej siedział także prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Finał Pucharu Polski wygrała Lechia Gdańsk pokonując 1:0 Jagiellonię Białystok.

 

zrodlo:https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/posadzili-donalda-tuska-w-drugim-rzedzie-aa-ttvz-JZ8Q-AJMb.html

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: