DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Polska tradycja – narzekanie.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wlasnie słuchałem Maciaka na jutubie i co tam mamy ano mamy kolejne narzekania jak to jakiś Targalski targa kotka a kotek się nie daje. Dokąd ci ludzie zmierzają? Co oni chcą osiągnąć? Normalny człowiek jak widzi ze jest coś do naprawy to się zastanawia jak to zmienić czym i kiedy to zrobić, nienormalny siedzi i narzeka jak źle to wyglada jak nikt tego nie chce naprawić i sprawa jest beznadziejna. No qrwa w ten sposób nic nigdy się nie zmieni a gorsza sprawa kto inny przyjdzie i zabierze to co mamy i on to naprawi ale nie dla nas a dla siebie, a my możemy liczyć tylko na to ze zatrudni nas do sprzątania albo w gorszym przypadku kopnie w dupę i każe się wynosić bo po co komu idiota który tylko narzeka i nic innego nie potrafi?

No dlaczego nikt nie widzi czy nie chce widzieć ze trzeba wziąć się w garść i mówić jak i co naprawić kto i kiedy co ma zrobić…?

Wszystkie media żyją tylko z narzekania i dawania ludziom tego co złe, czas to zmienić bo w takim bałaganie tylko Żydzi czuja się dobrze i robią pieniądze.

Konfederaci jak to czytacie to zastanówcie się po co służy młotek? Można nim stukać się w głowę aż ta spadnie a można nim wykonać prace która będzie służyć wam i innym, nie bądźcie debilami i pośmiewiskiem na arenie międzynarodowej! Własne miedia własny program i zero narzekania jak stare baby!

ostatecznie kazdy robi co chce, jedni narzekaja bo lubia inni robia polityke bo maja masy glupcow do okradania jeszcze inni wyjezdzaja zagranice I szukaja normalnego zycia, nikt nikogo nie zmusza do niczego, nawet jak ktos przystawi pistolet do glowy to tez mamy wybor, umrzec z godnoscia jak mezczyzna albo rozplakac sie jak dziecko.

jest swietny film Akiry Kurosawy z 1954 roku Siedmiu Samurajow, jeszcze nie tak dawno krecono wartosciowe filmy ale jak widac masy sa glupie I dorobek calej kultury I tradycji pielegnowany przez wybitne jednostki idzie w zapomnienie w przeciagu kilkunastu lat ogladania bzdurnych reklam kabaretow I bajek dla malych debili.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: