DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Neonaziści w Niemczech. Dlaczego świat milczy, a Unia Europejska nie bije na alarm?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

1 maja w saksońskim mieście Plauen w Niemczech odbył się marsz, w którym wzięli  udział sympatycy neonazistowskiej partii Der III. Weg (Trzecia Droga), ubrani w jednakowe beżowe koszulki,z napisem „Narodowa Rewolucyjna Socjalistyczna”. Marsz odbył się przy dźwiękach werbli stylizowanych na te używane przez Hitlerjugend.

Neonaziści w Niemczech. Dlaczego świat milczy, a Unia Europejska nie bije na alarm?

Uczestnicy marszu wymachiwali zielonymi flagami i racami wznosili okrzyki: „Obcokrajowcy-przestępcy – won!”, czy „Narodowy socjalizm teraz!”.

– Zdjęcia z marszu neonazistowskiej Trzeciej Drogi w Plauen są niepokojące i przerażające – oświadczył przewodniczący Centralnej Rady Żydów,federacji organizacji żydowskich działających w RFN, Josef Schuster.

– Prawicowi ekstremiści maszerują w Saksonii w taki sposób, który przywołuje wspomnienia najciemniejszych rozdziałów niemieckiej historii – dodał.

– Jeśli rząd krajowy Saksonii na poważnie chce zwalczać prawicowy ekstremizm, to nie powinien pozwalać na takie demonstracje – stwierdził Schuster.

Zgody na manifestację udzielił niemiecki odpowiednik polskiego starostwa powiatowego.

Na zwyczaj wieszania kukły Żyda w Pruchniku oburzyła się opinia międzynarodowa, a  neonazistowski marsz, w którym udział wzięło kilkaset osób, niemal nikogo nie oburza!

 

 

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

Gr@f Fencheltee 🍵@Graf_Fencheltee

Die @PolizeiSachsen wusste von der Uniformiertheit heute in / und auch von dem Galgen, den III.Weg-Faschos dabei hatten! Das hätte mMn wohl Grund genug sein sollen, die Veranstaltung, auch nach Sächsischem Versammlungsrecht, zu verbieten! (Fotos: @moenchtim)

Ludzie o tym mówią: 252
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: