DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

“Mówię o Katzu, tym głupim idiocie” – b. więzień Auschwitz-Birkenau ostro o szefie MSZ Izraela.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Były więzień niemieckiego obozu Auschwitz-Birkenau Edward Mosberg w ostrych słowach wyraził się o p. o. ministra spraw zagranicznych Izraela, który w obrzydliwy sposób obrażał Polaków. Israel Katz, bo o nim mowa, przed kilkoma tygodniami stwierdził, że “Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki”.

Edwarg Mosberg nazwał Katza “głupim idiotą” w rozmowie z ambasadorem Stanów Zjednoczonych w Izraelu Davidem Friedmanem przez wczorajszym Marszem Żywych. “Niestety, nie ma lekarstwa na głupotę” – dodał b. więzień cytowany przez “Times of Israel”.

– Mówię o Katzu, tym głupim idiocie, skoro mógł to powiedzieć, pokazuje to jego głupotę – tak brzmią słowa Edwarda Mosberga o Israelu Katzu.

– Powiedziałem polskiemu prezydentowi Andrzejowi Dudzie, żeby nie przybywał do Izraela, dopóki (Katz) nie przeprosi albo nie zostanie wyrzucony z rządu – dodał. Przedwczoraj Mosberg został odznaczony przez Andrzeja Dudę Krzyżem Komandorskim Orderu Zasługi RP “za wybitne zasługi w rozwijaniu polsko-żydowskiego dialogu i upowszechnianie wiedzy o roli Polaków w ratowaniu Żydów”.

Zdaniem Mosberga Izrael “nie ma lepszego przyjaciela niż Polska”, a winę za Holokaust ponoszą wyłącznie Niemcy. Izraelskie medium przypomina, że szef tamtejszego MSZ nigdy nie przeprosił za antypolskie kłamstwa, a jedynie uznał, że “nie wszyscy Polacy są antysemitami”.

 

zrodlo:https://dzienniknarodowy.pl/mowie-o-katzu-tym-glupim-idiocie-b-wiezien-auschwitz-birkenau-ostro-o-szefie-msz-izraela/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on ““Mówię o Katzu, tym głupim idiocie” – b. więzień Auschwitz-Birkenau ostro o szefie MSZ Izraela.

  1. ‚Izraelskie medium przypomina, że szef tamtejszego MSZ nigdy nie przeprosił za antypolskie kłamstwa, a jedynie uznał, że “nie wszyscy Polacy są antysemitami”.’ Czyli jeżeli jeden Polak, dajmy na to Kaczyński, nie jest antysemitą, no to już jest spełniony ten warunek że nie wszyscy Polacy nie są antysemitami. Oczywiście ja wiem o tym że żidy nie maja nic wspólnego z semitami, ale to już inna sprawa.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: