NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
17 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

„Obudźcie się Polacy!” Kękuś,Rybak

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

polsat-prognoza-pogody-featured

Polacy, bierzmy przykład z naszych rodaków, takich jak Piotr Rybak i Zbigniew Kękuś. Jakby część z nas była tak odważna, tak kochająca Polskę jak Ci nasi rodacy, to nie bylibyśmy podlegli Chazarom.

5 thoughts on “„Obudźcie się Polacy!” Kękuś,Rybak

        1. Eter to fałszywiec. Agent ciemnej strony mocy. Wyrósł na zniszczeniu Sanjayi z Jasnej Strony Mocy. Wypuścili Etera żeby zniszczł Sanjayę. To prawda że Sanjayi trochę odwaliło, ale zły nie jest. Niech się przyodziewa w chusty, niech jest królem Lechii. Przecież sam Sanjaya mówił że ta Lechia to jego ogród. A więc Sanjaya jest królem – swojego ogrodu. I tłumaczył że każdy może być królem własnej Lechii. To Eter jest agentem ciemnej strony mocy. Wiecznie rozbawiony Eter nie jest poważnym człowiekiem. Sanjaya w sposób poważny i przemyślany opowiadał o prawach życia, pokazywał prawdę o okupancie watykańskim. Eter wyrósł ze zniszczenia reputacji Sanjayi. Świnia Eter. A tu Zbigniew Kękuś odpowiada kłamcy i manipulatorowi Eterowi: https://www.youtube.com/watch?v=jKgnjqkLjMY&t=1256s

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: