DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„Hiszpańskie” pomidory z Polski. Rolnicy są zaskoczeni reakcją sieci

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

polsat-prognoza-pogody-featured

Polski pomidor malinowy, ale z… Hiszpanii. Taką ofertę zobaczyli klienci jednego sklepu sieci Delikatesy Centrum. Rolnicy z AgroUnii umieścili zdjęcie pomidorów na swoim profilu w serwisie społecznościowym. – Reakcja była szybka i pozytywna. To zaskakujące, bo nie do tego przyzwyczaiły nas duże sieci – słyszymy w AgroUnii.

Znalezione obrazy dla zapytania polskie pomidory zdjecia

Rolnicy znów podnieśli alarm. Po tym, jak w ubiegłym roku odkryli „podwójne obywatelstwo” ziemniaków , tym razem tropili oszustwo na pomidorach.

– Krzyżówka polsko-hiszpańska – ironizowała AgroUnia. Rolniczy związek zaprezentował zdjęcie oferty ze sklepu sieci Delikatesy Centrum. Choć pomidor miał być polski, jako kraj pochodzenia wskazano… Hiszpanię.

Post odbił się szerokim echem w internecie, wielu użytkowników sieci nie kryło oburzenia. „Trzeba zabierać ze sobą czerwony marker na zakupy i znaczyć takie patologie” – komentował jeden z użytkowników serwisu. Ale jak zapewniają nas przedstawiciele AgroUnii, reakcja sieci Delikatesy Centrum była wzorcowa. – Zareagowali bardzo szybko, tłumaczyli, że to po prostu pomyłka – i że pomidory są jednak z Polski. Po majówce umówiliśmy się natomiast na spotkanie.

Znalezione obrazy dla zapytania polskie pomidory zdjecia

Będziemy rozmawiali z władzami Delikatesów Centrum nad tym, co zrobić, by podobne wpadki się nie zdarzały – słyszymy w AgroUnii. Rolnicy mówią, że często spotykają się z innym podejściem wśród władz dużych sieci. Zdaniem związkowców, takie firmy często zbywają przedstawicieli branży lub odpowiadają po wielu dniach czy nawet tygodniach na ich pytania, czy wątpliwości.

 O pomyłce przy etykiecie w tym przypadku mówi też biuro prasowe sieci – zapewniając, że pomidory są w sklepach głównie z Polski, nie z Hiszpanii.

– W jednym ze sklepów franczyzowych działających w ramach sieci Delikatesy Centrum zdarzył się błąd, za co przepraszamy konsumentów – słyszymy w biurze prasowym sieci.

Znalezione obrazy dla zapytania delikatesy centrum zdjecie

– Pomidory te są z Polski – sezon „pomidorowy” w pełni, stąd staramy się dostarczać do sklepów jak najwięcej polskich, lokalnych warzyw. To przewaga konkurencyjna niezależnych sklepów spożywczych, jeśli porównać ich ofertę chociażby z sieciami dyskontów. Zamierzamy dalej promować polskie produkty w sklepach Delikatesy Centrum i jednocześnie pracujemy nad tym, aby podobne pomyłki w nazewnictwie tych produktów się nie powtarzały – zapewnia biuro prasowe.

AgroUnia przekonuje jednak, że wiele innych sieci sprowadza warzywa czy owoce z zagranicy – a tracić na tym, zdaniem związku, mają zarówno rolnicy, jak i konsumenci.

Polskie warzywa cieszą się uznaniem nie tylko w kraju, ale również za granicą.Wykorzystują to na przykład Niemcy z firmy Hengstenberg. Oferuje ona na niemieckim rynku „polskie ogórki” przyznając jednak, że pochodzą one z…. niemieckich zbiorów.

– Faktycznie, opakowanie może się wydawać zaskakujące na pierwszy rzut oka. Ale jest tak, że ogórki pochodzą z niemieckich zbiorów, natomiast to, co w nich polskie, to receptura. Właśnie na niej bazujemy – mówiła Wirtualnej Polsce rzeczniczka niemieckiej firmy.

 

 

zrodlo:https://finanse.wp.pl/hiszpanskie-pomidory-z-polski-rolnicy-sa-zaskoczeni-reakcja-sieci-6375969220298369a

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “„Hiszpańskie” pomidory z Polski. Rolnicy są zaskoczeni reakcją sieci

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: