"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 ostatnie wałki przedwyborcze24 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
DZIĘKI ZA WSPARCIE ZESPOŁU AUTORÓW STRONY M-forum av live

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Donald Tusk na UW powie o konstytucji, Europie i wolnych wyborach

Our Reader Score
[Total: 4 Average: 5]

O konstytucji, Europie i wolnych wyborach ma mówić w piątek 3 maja na Uniwersytecie Warszawskim przewodniczący Rady Europejskie Donald Tusk. – Jest dużo dobrych powodów, dla których powinniśmy się 3 maja spotkać i powiedzieć sobie o miejscu Polski w Europie i o znaczeniu wolności – mówił niedawno Tusk.

Donald Tusk /ELVIS BARUKCIC /AFP
Donald Tusk/ELVIS BARUKCIC/AFP

 

„Serdecznie zapraszam na spotkanie 3 Maja o 14 na Uniwersytecie Warszawskim. Co prawda, w Audytorium Maximum nie ma już miejsc, ale na dziedzińcu będzie telebim, a ja będę do Waszej dyspozycji także po wykładzie. To jest Dzień Konstytucji. Nasze święto” – napisał przed kilkoma dniami Tusk na Twitterze.

Szef „Liberte” Leszek Jażdżewski powiedział PAP, że pomysł zrodził się po listopadowym przemówieniu Tuska w ramach łódzkich Igrzysk Wolności, które również organizowało to pismo. Szef Rady Europejskiej mówił m.in. o „współczesnych bolszewikach” i słowa te przez polityków PiS zostały negatywnie ocenione, jako kolidujące z koncyliacyjną atmosferą obchodów stulecia odzyskania Niepodległości.

Oczekiwania ważnych słów

Wśród polityków PO jest oczekiwanie, że 3 maja z ust Tuska padną znów ważne słowa. Tym bardziej, że na początku kwietnia sam Tusk powiedział dziennikarzom w Strasburgu, że podczas wizyty w Polsce 3 maja będzie miał „coś ciekawego i ważnego do powiedzenia”.

„3 maja jest dla mnie też osobiście bardzo ważnym świętem. Tak naprawdę całą swoją aktywność publiczną właściwie zaczynałem od nielegalnych manifestacji czczących rocznicę konstytucji. Myślę, że jest bardzo dużo dobrych powodów, dla których powinniśmy się 3 maja spotykać i powiedzieć sobie parę poważnych słów na temat konstytucji, miejsca Polski w Europie – jest to przecież też rocznica przystąpienia do UE – i o znaczeniu wolności, i o wolnych wyborach. Widzę same dobre powody, aby właśnie tego dnia spotkać się z zainteresowanymi i szczególnie wszystkich zapraszam na Uniwersytet Warszawski” – mówił wówczas były premier.

Lider PO Grzegorz Schetyna spodziewa się w wystąpieniu Tuska odniesienia się do bieżącej sytuacji i przedstawienia planów na czas po wyborach do PE, czyli po 26 maja. „Na pewno będzie też mowa o 4 czerwca” – mówił niedawno szef Platformy. „Myślę, że to będzie ważne wystąpienie” – dodał.

Wystąpienia szefa Rady Europejskiej mają słuchać politycy PO, m.in. Grzegorz Schetyna i była premier Ewa Kopacz. W Audytorium Maximum mają być jednak także inni przedstawiciele Koalicji Europejskiej – m.in. prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz oraz szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. Przed gmachem Audytorium Maximum będą wystawione telebimy, ponieważ organizatorzy spodziewają się znacznie więcej osób, niz byloby w stanie wejsc do budynku.

 

 

zrodlo:https://fakty.interia.pl/polska/news-donald-tusk-na-uw-powie-o-konstytucji-europie-i-wolnych-wybo,nId,2968979

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: