DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

WIADOMOŚCI Burmistrz i proboszcz Pruchnika w Izraelu. Pojechali na urlop czy kajać się za sąd nad Judaszem?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

polsat-prognoza-pogody-featured

Sąd nad Judaszem to wielowiekowa, wielkopiątkowa, polska tradycja do dnia dzisiejszego kultywowana na terenach Polski, zwłaszcza na Podkarpaciu. W Pruchniku, niewielkiej miejscowości pod Przemyślem, także w tym roku mieszkańcy przygotowali kukłę Judasza i potraktowano ją tak jak postępuje się ze zdrajcami

Znalezione obrazy dla zapytania sad nad judaszem w pruchniku zdjecia

Żydowskie media i Światowy Kongres Żydów wykorzystali te wydarzenia do uderzenia w Polaków i rozkręcenia nagonki na „antysemitów” z Pruchnika. Niczym pod żydowskie dyktando sprawą zajęła się miejscowa prokuratura, policja, a polski episkopat reprezentowany przez bp Rafała Markowskiego, który w ubiegłym roku przepraszał za Jedwabne, potępił polską tradycję.

Znalezione obrazy dla zapytania kto jest burmistrzem pruchnika zdjecia

Sprawa przybrała tak wielkich rozmiarów, że o kukle Judasza mówiły media na całym świecie, nie wspominając  przy tym, że podobna tradycja jest kultywowana w Hiszpanii, a z okazji święta Purim żydzi wieszają nie-Żyda Hamana. Po prostu pojawiła się świetna okazja, by uderzyć w znienawidzonych Polaków. Jednak na tym nie koniec. Redakcja mediów Ruchu Narodowego wybrała się do Pruchnika, by przygotować materiał na temat wielkopiątkowych wydarzeń. Jak donosi na Twitterze Tomasz Kalinowski, jeden z przedstawicieli wspomnianego portalu, burmistrz Wacław Szkoła i proboszcz ks. Piotr Kandefer z Pruchnika są niedostępni dla mediów. Powodem ma być ich wizyta w Izraelu.

W jakim celu Szkoła i ks. Kandefer pojechali do państwa odpowiedzialnego za przeprowadzanie ludobójstwa na Palestyńczykach? Czy pojechali w tym celu, aby kajać się przez Żydami i pozwalać na to, by Polska była okładana „pałką antysemityzmu”? Burmistrz twierdzi, że pojechał na urlop.

 

zrodlo:https://wprawo.pl/2019/04/30/burmistrz-i-proboszcz-pruchnika-w-izraelu-pojechali-kajac-sie-za-sad-nad-judaszem/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: