DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ustawił szubienicę przed komendą policji w Łodzi i powiesił na niej kukłę Żyda

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Grazyna Rebeca

Nie dziele sie ze swiatem wiadomosciami o sobie....

[the_ad id=”46669″]

Łódzcy policjanci byli świadkami kontrowersyjnej manifestacji przed budynkiem komendy wojewódzkiej policji przy Lutomierskiej w Łodzi. Aktywista z Tomaszowa Mazowieckiego, Sławomir Dul, ustawił szubienicę z zawieszonym na niej manekinem Jakuba Bermana. Konstrukcję ustawiono około godziny 14 we wtorek, 30 kwietnia. Obok szubienicy ustawiono transparent i flagę Polski.

Znalezione obrazy dla zapytania powieszona kukla zyda w lodzi zdjecie

Szubienica przed komendą policji w Łodzi

Sławomir Dul znany jest z kontrowersyjnych działań. Związany jest z ruchem Konfederacja Rodziców. We wtorek na placu przed budynkiem wojewódzkiej policji w Łodzi ustawił szubienicę i powiesił na niej figurę Jakuba Bermana, polityka komunistycznego o żydowskim pochodzeniu. Ogłosił go zdrajcą narodowym.

Jak wygłosił Dul podczas tej jednoosobowej manifestacji, jego działanie ma związek z informacją Witolda Waszczykowskiego o sprowadzeniu do Polski amerykańskich żołnierzy.

Aktywista zorganizował manifestację przed policją w Łodzi, ponieważ łódzki policjant z ogniwa ds. zwalczania cyberprzestępczości miał zaopiniować negatywnie jego wniosek o zorganizowanie takiej manifestacji przed ambasadą Izraela w Warszawie.

Łódzka policja wylegitymowała mężczyznę. Akcję zorganizował powołując się na zapisy ustawy o zgromadzeniach, wskazując, że jego manifestacja ma charakter spontaniczny.

Całość manifestacji została zarejestrowana kamerą. Materiał zostanie poddany analizie, dopiero wtedy będziemy wiedzieli, czy doszło do naruszenia jakichkolwiek przepisów.asp. szab. RADOSŁAW GWIS z KWP w Łodzi

W trakcie manifestacji do mężczyzny podchodziły osoby niezadowolone z jego wystąpienia. Jedna z nich wskazywała, że działanie to może być interpretowane jako nawoływanie do nienawiści na tle narodowościowym.

Nie ważne czy ktoś jest Żydem, czy Polakiem. Ważne są jego działania. Dlatego w żadnym wypadku na kukle nie powinien znaleźć się napis mówiący o narodowości tej osoby.mówił PAWEŁ JAGIEŁŁO

Sławomir Dul od lat organizuje protesty i podobne manifestacje. Pół roku temu kontrowersyjną manifestację z powieszeniem kukły Żyda zorganizował w Warszawie. Wcześniej znany był z tego, że nagrywał filmy na komendach policji oraz w sądach, a następnie publikował je w serwisie YouTube.

W czerwcu 2017 roku sam zgłosił się do Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim, by odbyć karę 5 miesięcy pozbawienia wolności za znieważenie funkcjonariusza i naruszenie jego nietykalności. Swoją działalność określa jako walkę z bezprawiem.

zrodlo:https://wiadomosci-lodz.pl/szubienica-przed-komenda-policji-w-lodzi-slawomir-dul-powiesil-kukle-zyda-kontrowersyjna-manifestacja-w-lodzi,8963/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Ustawił szubienicę przed komendą policji w Łodzi i powiesił na niej kukłę Żyda

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: