"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 21,00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI vs ADOLF KUDLIŃSKI22 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Prof. Cenckiewicz opublikował akta. Zgadnijcie za co ojczym Wałęsy żądał w USA pieniędzy w latach 80′?

Our Reader Score
[Total: 2 Average: 5]

polsat-prognoza-pogody-featured

Prof. Sławomir Cenckiewicz opublikował dokument, z którego wynika, że ojczym [nazywany w aktach ojcem Lecha Wałęsy] żądał honorariów za obecność na wydarzeniach amerykańskich związków zawodowych i opowiadanie o działalności syna. Jaki przybrało to skutek w amerykańskim świecie medialnym widać poniżej.

YT, print screen

Ojciec Wałęsy, zapraszany na różne imprezy związkowe w USA, żąda honorariów za swoją obecność oraz wypowiadanie się o swoim synu na tych imprezach oraz wobec dziennikarzy, którzy są skłonni przypuszczać, iż „także jego syn nie jest idealistą w tym względzie, chociaż należy go cenić jako przywódcę”

– czytamy w dokumencie.

Sławomir Cenckiewicz@Cenckiewicz

Wprawdzie to ojczym, ale zachowania podobne…

zrodlo:https://www.tysol.pl/a31933-Prof-Cenckiewicz-opublikowal-akta-Zgadnijcie-za-co-ojczym-Walesy-zadal-w-USA-pieniedzy-w-latach-80%26%23039%3B-?

One thought on “Prof. Cenckiewicz opublikował akta. Zgadnijcie za co ojczym Wałęsy żądał w USA pieniędzy w latach 80′?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: