DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Polak zdobył rowerowego Oscara – robi najlepsze rowery na świecie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

polsat-prognoza-pogody-featured

Pierwszy rower zbudował kilka lat temu dla siebie, wtedy jeszcze się nie spodziewał, że kolejne będzie tworzył dla Slasha, Dody czy Zbigniewa Hołdysa. Konstruktor z Polski stał się najbardziej cenionym na świecie producentem jednośladów, rower zbudował nawet z tafli lodu. Poznajcie Adama Zdanowicza – zdobywcę Oskara w świecie rowerów.

Najbardziej prestiżowa nagroda w świecie rowerów customowych wręczana jest podczas największej imprezy tej branży, dorocznego show w Las Vegas, które nazywa się OBC. Był to debiut Polaka na tym wydarzeniu, wcześniej konstruktor wrzucił tylko na facebookowej grupie tego wydarzenia film, aby się przedstawić i pokazać rower wykonany z wody. W tej konstrukcji przód i tył roweru połączony był tylko za pomocą lodu.

Zależało mi na tym, żeby oni wiedzieli, że nie jestem jakimś Amerykaninem ze słabym akcentem albo gościem znikąd. Chciałem, żeby wiedzieli, że jestem z Polski, Polski w której pada śnieg i o której krążą mity, że po ulicach wałęsają się niedźwiedzie polarne. Kiedy już poświęciłem im trochę czasu na opowiedzenie im na czy polega rower z lodu, mogłem pokazać to, co przywiozłem. – mówi Zdanowicz w wywiadzie dla INN Poland.

Więcej na: innpoland.pl

zrodlo:https://dobrewiadomosci.net.pl/31553-polak-zdobyl-rowerowego-oscara-robi-najlepsze-rowery-na-swiecie/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: