"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 21,00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI vs ADOLF KUDLIŃSKI22 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Polak zdobył rowerowego Oscara – robi najlepsze rowery na świecie

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

polsat-prognoza-pogody-featured

Pierwszy rower zbudował kilka lat temu dla siebie, wtedy jeszcze się nie spodziewał, że kolejne będzie tworzył dla Slasha, Dody czy Zbigniewa Hołdysa. Konstruktor z Polski stał się najbardziej cenionym na świecie producentem jednośladów, rower zbudował nawet z tafli lodu. Poznajcie Adama Zdanowicza – zdobywcę Oskara w świecie rowerów.

Najbardziej prestiżowa nagroda w świecie rowerów customowych wręczana jest podczas największej imprezy tej branży, dorocznego show w Las Vegas, które nazywa się OBC. Był to debiut Polaka na tym wydarzeniu, wcześniej konstruktor wrzucił tylko na facebookowej grupie tego wydarzenia film, aby się przedstawić i pokazać rower wykonany z wody. W tej konstrukcji przód i tył roweru połączony był tylko za pomocą lodu.

Zależało mi na tym, żeby oni wiedzieli, że nie jestem jakimś Amerykaninem ze słabym akcentem albo gościem znikąd. Chciałem, żeby wiedzieli, że jestem z Polski, Polski w której pada śnieg i o której krążą mity, że po ulicach wałęsają się niedźwiedzie polarne. Kiedy już poświęciłem im trochę czasu na opowiedzenie im na czy polega rower z lodu, mogłem pokazać to, co przywiozłem. – mówi Zdanowicz w wywiadzie dla INN Poland.

Więcej na: innpoland.pl

zrodlo:https://dobrewiadomosci.net.pl/31553-polak-zdobyl-rowerowego-oscara-robi-najlepsze-rowery-na-swiecie/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: