NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
15 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Polak zdobył rowerowego Oscara – robi najlepsze rowery na świecie

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

polsat-prognoza-pogody-featured

Pierwszy rower zbudował kilka lat temu dla siebie, wtedy jeszcze się nie spodziewał, że kolejne będzie tworzył dla Slasha, Dody czy Zbigniewa Hołdysa. Konstruktor z Polski stał się najbardziej cenionym na świecie producentem jednośladów, rower zbudował nawet z tafli lodu. Poznajcie Adama Zdanowicza – zdobywcę Oskara w świecie rowerów.

Najbardziej prestiżowa nagroda w świecie rowerów customowych wręczana jest podczas największej imprezy tej branży, dorocznego show w Las Vegas, które nazywa się OBC. Był to debiut Polaka na tym wydarzeniu, wcześniej konstruktor wrzucił tylko na facebookowej grupie tego wydarzenia film, aby się przedstawić i pokazać rower wykonany z wody. W tej konstrukcji przód i tył roweru połączony był tylko za pomocą lodu.

Zależało mi na tym, żeby oni wiedzieli, że nie jestem jakimś Amerykaninem ze słabym akcentem albo gościem znikąd. Chciałem, żeby wiedzieli, że jestem z Polski, Polski w której pada śnieg i o której krążą mity, że po ulicach wałęsają się niedźwiedzie polarne. Kiedy już poświęciłem im trochę czasu na opowiedzenie im na czy polega rower z lodu, mogłem pokazać to, co przywiozłem. – mówi Zdanowicz w wywiadzie dla INN Poland.

Więcej na: innpoland.pl

zrodlo:https://dobrewiadomosci.net.pl/31553-polak-zdobyl-rowerowego-oscara-robi-najlepsze-rowery-na-swiecie/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: