DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Maduro ogłosił wyzwolenie Wenezueli spod „ministerstwa kolonii Stanów Zjednoczonych”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

polsat-prognoza-pogody-featured

Prezydent Wenezueli Nicolas Maduro powiedział, że wycofanie się kraju z Organizacji Państw Amerykańskich było jego wyzwoleniem z „ministerstwa kolonii amerykańskich”.

„Uwolniliśmy się od służby w koloniach amerykańskich, organu, który ingeruje w demokratyczne zasady i prawo międzynarodowe i nie szanuje ich. Nasza boliwariańska i niezależna ojczyzna mówi OPA «do widzenia»”, napisał Maduro w Twitterze

O decyzji o opuszczeniu regionalnego bloku Maduro mówił już w kwietniu 2017 roku. Prezydent zażądał natychmiastowego wycofania swojego kraju z OPA, chociaż procedura ta trwa dwa lata i zakończyła się 27 kwietnia bieżącego roku. Ten dzień Maduro już ogłosił świętem.

OPA nie uznała nowych uprawnień prezydenckich Maduro, które rozpoczęły się 10 stycznia i potrwają do 2025 roku.

Zobacz również: Maduro: mam pełną kontrolę nad Wenezuelą

Prezydent Wenezueli Nicolas Maduro powiedział, że jego rząd całkowicie kontroluje kraj. Jego rząd będzie w dalszym ciągu kierować krajem „z Konstytucją w ręku, w pokoju, demokracji, wspólnie z narodem”.

zrodlo:https://pl.sputniknews.com/swiat/2019042810295125-maduro-oglosil-wyzwolenie-wenezueli-spod-ministerstwa-kolonii-stanow-zjednoczonych-sputnik/?

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: