DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Izraelskie media donoszą! Trumpowie hojnie inwestowali w Żydów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

polsat-prognoza-pogody-featured

O syjonizmie prezydenta Donalda Trumpa i jego podwładnych wiele razy pisaliśmy na łamach naszego portalu, jednak nie wspominaliśmy o powiązaniach Trumpów z żydowską społecznością, w którą ci chętnie inwestowali gigantyczne pieniądze oraz o finansowaniu Żydów okupujących Palestynę, zanim Donald został przywódcą Stanów Zjednoczonych.

Jak zmieniał się Donald Trump? Archiwalne zdjęcia

Izraelskie media donoszą o kilku istotnych darowiznach dokonanych w przeszłości przez zarówno zmarłego Fredricka Trumpa, a także jego syna, obecnie prezydenta.

Fred Trump at the groundbreaking of the Talmud Torah center (Screenshot/Kikar Hashabbat)

Około 50 lat temu deweloper Fredrick Trump podarował ziemię na rzecz szkoły Talmud Torah w żydowskim Centrum Beach Haven (NY). W okolicznościowym biuletynie informowali o tym sami przedstawiciele wspomnianego centrum, które jest otwarte i aktywne do dnia dzisiejszego. Oferuje programy dla młodzieży i osób starszych, a także uczestnictwo w synagogalnych rytuałach.

Tymczasem sam Donald Trump, syn Freda, jak donosi dziennik Yediot Ahronot, ofiarował znaczne pieniądze, gdy Żydzi dwukrotnie zostali wydaleni z terenów Palestyny przez własny rząd i szukali dachu nad głową.

W latach osiemdziesiątych Donald Trump przekazał pieniądze na pomoc w budowie nowej infrastruktury dla Żydów usuniętych z północnego Synaju, który decyzją premiera Menachema Begina, w ramach porozumienia pokojowego, powrócił do Egiptu. Następnie w 2005 roku, Trump ponownie przekazał wielkie pieniądze, aby pomóc przesiedlić Żydów z Gush Katif w Strefie Gazy, którzy zostali przepędzeni przez rząd Ariela Szarona.

Effie Stenzler, były przewodniczący Żydowskiego Funduszu Narodowego, powiedział Yediotowi, że ŻFN zwrócił się do Trumpa oraz innych bogatych syjonistów o fundusze na budowę infrastruktury w nowych dzielnicach utworzonych dla błąkających się Żydów. Oczywiście, jak donoszą izraelskie media, magnat nieruchomości hojnie ich obdarował.

 

zrodlo:https://wprawo.pl/2019/04/30/izraelskie-media-donosza-trumpowie-hojnie-inwestowali-w-zydow-okupujacych-palestyne/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: