NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Izraelskie media donoszą! Trumpowie hojnie inwestowali w Żydów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

polsat-prognoza-pogody-featured

O syjonizmie prezydenta Donalda Trumpa i jego podwładnych wiele razy pisaliśmy na łamach naszego portalu, jednak nie wspominaliśmy o powiązaniach Trumpów z żydowską społecznością, w którą ci chętnie inwestowali gigantyczne pieniądze oraz o finansowaniu Żydów okupujących Palestynę, zanim Donald został przywódcą Stanów Zjednoczonych.

Jak zmieniał się Donald Trump? Archiwalne zdjęcia

Izraelskie media donoszą o kilku istotnych darowiznach dokonanych w przeszłości przez zarówno zmarłego Fredricka Trumpa, a także jego syna, obecnie prezydenta.

Fred Trump at the groundbreaking of the Talmud Torah center (Screenshot/Kikar Hashabbat)

Około 50 lat temu deweloper Fredrick Trump podarował ziemię na rzecz szkoły Talmud Torah w żydowskim Centrum Beach Haven (NY). W okolicznościowym biuletynie informowali o tym sami przedstawiciele wspomnianego centrum, które jest otwarte i aktywne do dnia dzisiejszego. Oferuje programy dla młodzieży i osób starszych, a także uczestnictwo w synagogalnych rytuałach.

Tymczasem sam Donald Trump, syn Freda, jak donosi dziennik Yediot Ahronot, ofiarował znaczne pieniądze, gdy Żydzi dwukrotnie zostali wydaleni z terenów Palestyny przez własny rząd i szukali dachu nad głową.

W latach osiemdziesiątych Donald Trump przekazał pieniądze na pomoc w budowie nowej infrastruktury dla Żydów usuniętych z północnego Synaju, który decyzją premiera Menachema Begina, w ramach porozumienia pokojowego, powrócił do Egiptu. Następnie w 2005 roku, Trump ponownie przekazał wielkie pieniądze, aby pomóc przesiedlić Żydów z Gush Katif w Strefie Gazy, którzy zostali przepędzeni przez rząd Ariela Szarona.

Effie Stenzler, były przewodniczący Żydowskiego Funduszu Narodowego, powiedział Yediotowi, że ŻFN zwrócił się do Trumpa oraz innych bogatych syjonistów o fundusze na budowę infrastruktury w nowych dzielnicach utworzonych dla błąkających się Żydów. Oczywiście, jak donoszą izraelskie media, magnat nieruchomości hojnie ich obdarował.

 

zrodlo:https://wprawo.pl/2019/04/30/izraelskie-media-donosza-trumpowie-hojnie-inwestowali-w-zydow-okupujacych-palestyne/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: