DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Izraelski MSZ oskarża Polskę o wymordowanie 3 milionów Żydów. Szokujący wpis na Facebooku

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

polsat-prognoza-pogody-featured

„Polska przoduje wśród krajów europejskich w zgładzeniu największej liczby Żydów – 3 milionów, co stanowi więcej niż 90% Żydów, którzy tam mieszkali” – według informacji portalu medianarodowe.pl taki wpis znajduje się na oficjalnej stronie fb izraelskiego MSZ. Napis jest po arabsku i jest częścią infografiki podającej informacje na temat skali Zagłady. „Nasza redakcja postarała się o tłumaczenie infografiki z języka arabskiego na polski” – informują medianarodowe.pl i podają cały tekst zamieszczony na kolejnych planszach infografiki, która znajduje się na fb od 12 kwietnia br.

Znalezione obrazy dla zapytania izraelski msz zdjecia

 

„Zagłada pochłonęła więcej niż 6 milionów Żydów; Co równa się 63% Żydów europejskich; Naziści wprowadzili między rokiem 1933 a 1939 40 ustaw, by zmienić życie niemieckich Żydów w piekło i stworzyć wrogą atmosferę prowadzącą do ich unicestwienia; Polska przoduje wśród krajów europejskich w zgładzeniu największej liczby Żydów – 3 milionów, co stanowi więcej niż 90% Żydów, którzy tam mieszkali; W Izraelu uznano 20 205 osób, pośród nich wielu muzułmanów, za „Sprawiedliwych wśród Narodów”, którzy uczestniczyli w ratowaniu Żydów przed nazistami; Zmarły prezydent Anwar as-Sadat podczas swojej wizyty w Jerozolimie w roku 1977 odwiedził Instytut Yad Vashem dla upamiętnienia zagłady oraz bohaterstwa.”

Próbowaliśmy skontaktować się w tej sprawie z rzecznikiem prasowym ambasady Izraela w Polsce. Niestety, bezskutecznie. Rzecznik Michał Sobelman nie odbiera telefonu.

Portal tysol.pl informuje, że skonsultował tłumaczenie ze specjalistą ds. Bliskiego Wschodu, dr. Wojciechem Szewką. „On z kolei, aby się upewnić zasięgnął opinię native speakera, który niestety potwierdził zawarte w grafice oskarżenie Polski o zagładę 3 milionów Żydów” – informuje tysol.pl.

 

zrodlo:https://wprawo.pl/2018/04/30/izraelski-msz-oskarza-polske-o-wymordowanie-3-milionow-zydow-szokujacy-wpis-na-facebooku/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Izraelski MSZ oskarża Polskę o wymordowanie 3 milionów Żydów. Szokujący wpis na Facebooku

  1. Na takich idiotów mam wyjątkowo skuteczny sposób – podkręcam ich w świadomości, że maja racje tak długo, aż wpadają w własną pułapkę zapętlenia i się kompromitują totalnie 😀

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: