DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Związki zawodowe to biura podróży

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Hosef Eskimos

Niech żyje w nas pamięć o naszych wielkich przodkach. Chwała Lechitom.  Śmierć naszym wrogom. Cedynia 972 rok. Niemcy dostali łomot.

polsat-prognoza-pogody-featured

Związków zawodowych działających na kopalniach jest kilkanaście (na każdej kopalni kilkanaście), a wystarczyłby jeden. Żeby przyciągnąć do siebie nowych członków ZZ prześcigają się w organizowaniu wycieczek, wczasów, koloni dla dzieci, obozów, wyjazdów na grzybobrania, sprzedażą karnetów na basen i inne obiekty.

Celem związków zawodowych jest obrona interesów społeczno-ekonomicznych, a nie organizowanie wczasów i grzybobrań. Ponadto działacze związków zawodowych na kopalniach są płaceni z najwyższych grup, mają najwyższe stawki i są nie do ruszenia. Są również płaceni według przelicznika 1,8 , a więc będą mieli emerytury podobne do tych jakie mają np. ratownicy górniczy, ścianowcy i przodkowcy. Tylko że ratownicy górniczy i górnicy pracujący w przodkach narażeni są na wszystkie możliwe zagrożenia górnicze, a związkowcy nie zjeżdżają w ogóle na dół. Pierdzą sobie w fotele, a sekretarki parzą im kawę. No tak, bo związkowcy muszą ustalić plan najbliższej wycieczki i załatwić rabat na basen.

Jak więc mają związkowcy skutecznie walczyć o prawa pracownika, jeżeli nie wiedzą nawet w jakich warunkach ludzie pracują i czego potrzebują?

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: