DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

W ukraińskiej elektrowni jądrowej w Równem wybuchł pożar

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Hosef Eskimos

Niech żyje w nas pamięć o naszych wielkich przodkach. Chwała Lechitom.  Śmierć naszym wrogom. Cedynia 972 rok. Niemcy dostali łomot.

polsat-prognoza-pogody-featured

Na Ukrainie w poniedziałek wieczorem w elektrowni jądrowej w Równem wybuchł pożar z powodu uszkodzenia transformatora. Blok 3 został odłączony z powodu pożaru. Promieniowanie tła mieści się w normalnych granicach. Obecnie bloki energetyczne 1 i 4  pracują normalnie. Jednostka 2 przechodzi gruntowny remont, <raporty Interfax.> Według rzecznika prasowego elektrowni w Równem tło promieniowania i stan ekologiczny nie uległy zmianie w wyniku sytuacji awaryjnej. W akcji pożarowej wzięło udział 36 osób i 10 sztuk sprzętu.

Ostatnia katastrofa na stacji Równe miała miejsce 16 kwietnia. Następnie wystąpiła usterka w głównej pompie cyrkulacyjnej na trzecim bloku, co doprowadziło do rozładowania mocy reaktora. Wcześniej, w styczniu wystąpiły usterki w trzecim bloku: zgłaszano awarie sprzętu.

Parlamentarzyści nazywają elektrownie jądrowe „bombami zegarowymi” z powodu braku kontroli bezpieczeństwa. Sytuacje awaryjne w ukraińskich elektrowniach jądrowych występują dość często. Wśród powodów możliwej katastrofy eksperci wyliczają braki wykwalifikowanego personelu w tej branży i wykorzystanie paliwa ze Stanów Zjednoczonych, które nie są odpowiednie dla reaktorów budowanych przez radzieckich specjalistów.

Źródło:

Вести.Ru

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: