DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Totalna panika! Olejnik w TVN24 docisnęła polityka PiS-u. Padły niewygodne pytania o Konfederację i Michalkiewicza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

polsat-prognoza-pogody-featured

Totalna panika mediów głównego ścieku. „Wiadomości” TVP1 w głównym wydaniu programu „informacyjnego” telewizji publicznej atakują Konfederację KORWiN Braun Liroy Narodowcy. Z kolei w „Kropce nad i” w TVN24 Monika Olejnik pyta polityka PiS-u o zagrożenie ze strony Konfederacji, pojawia się też postać Stanisława Michalkiewicza.

Grzegorz Braun oraz Robert Winnicki, Stanisław Michalkiewicz, Monika Olejnik. / foto: Twitter/YouTube/Prt Sc TVN24Grzegorz Braun oraz Robert Winnicki, Stanisław Michalkiewicz, Monika Olejnik. / foto: Twitter/YouTube/Prt Sc TV

Rosnąca w siłę Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy oznacza w końcu konkretne zagrożenie dla obecnego establishmentu. W ostatnim czasie przedstawiciele Konfederacji są na językach zarówno wśród polityków i mediów okołopisowskich, jak i tych z kompletnie drugiej strony, jak Newsweek czy TVN24.

W poniedziałkowym wydaniu programu „Kropka nad i” gościem Moniki Olejnik był Adam Bielan z Prawa i Sprawiedliwości. Dziennikarka TVN24 niespodziewanie zapytała go o to, czy Konfederacja która przekracza próg wyborczy stanowi zagrożenie dla PiS-u. – Nie sondaże decydują o tym, kto znajdzie się w Parlamencie – uciął krótko Bielan.

Po krótkiej wymianie zdań na różne tematy, a właściwie na żaden, Olejnik wróciła do pytania o Konfederację. – Pytam poważnie, czy według Pana to jest jakieś zagrożenie? – nie ustępowała dziennikarka TVN24. Bielan ciągle jednak uciekał od pytania i począł opowiadać o listach Prawa i Sprawiedliwości.

– Narodowcy mają do PiS-u pretensje o ustawę 447, obawiają się że rząd Prawa i Sprawiedliwości może doprowadzić do tego, że mienie bezspadkowe będzie zwracane organizacjom żydowskim – wtrąciła niespodziewanie Olejnik. Tu jednak warto zaznaczyć, że oddawane, a nie zwracane, bo przecież nigdy ono do tych organizacji nie należało.

Bielan nieco łamiącym się głosem odparł jednak, że zarówno publicznie, jak i w rozmowach z organizacjami żydowskimi, stanowisko PiS-u jest jasne i nie ma zgody na zwrot mienia bezspadkowego. – Ale to proszę powiedzieć skąd się wzięła notatka, którą przekazywał Stanisław Michalkiewicz, notatka między dyrektorem z departamentu MSZ, a jego odpowiednikiem w Departamencie Stanu, gdzie jest mowa o tym, że do listopada się o tym powinno rozstrzygnąć? – dociskała Olejnik.

Na to pytanie Bielan nie umiał jednak odpowiedzieć. – Nie wiem skąd się wzięła ta notatka, ale mogę mówić o stanowisku naszego rządu, które było wielokrotnie publicznie deklarowane i wielokrotnie było deklarowane w rozmowach bezpośrednich z naszymi amerykańskimi partnerami – powtórzył polityk PiS-u. Tylko jak ktoś wysuwa niesłuszne żądania o charakterze kradzieży zuchwałej, to chyba jednak nie powinno się go nazywać partnerem.

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/04/30/totalna-panika-olejnik-w-tvn24-docisnela-polityka-pis-u-padly-niewygodne-pytania-o-konfederacje-i-michalkiewicza/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: