DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

PILNE! ATAK NA POLSKI KOŚCIÓŁ! WSZYSCY SĄ W SZOKU. STRATY SĄ OGROMNE! [FOTO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

polsat-prognoza-pogody-featured

Nieznani sprawcy włamali się do kościoła św. Szymona w Glasgow, gdzie odbywają się msze z udziałem polskich księży. Doszło do sprofanowania i dewastacji m.in. figury Jezusa oraz kopię obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej – poinformował portal TVP Info.

Informację o zdarzeniu przekazano na platformę Twoje Info. Polacy w Glasgow są przekonani, iż ataku dokonali muzułmanie, którzy nie są przychylni polskiemu kościołowi. Sprawę aktualnie bada angielska policja.

Wybudowany na początku XX wieku kościół pw. św. Szymona znajduje się na West Endzie. Podczas II wojny światowej służył polskim żołnierzom skoszarowanym w Yorkhill Barracks. Od tego czasu nazywany jest „polskim kościołem” i jest uważany za duchowe centrum Polonii w Glasgow.

 

zrodlo:https://propublico24.pl/index.php/2019/04/30/pilne-atak-na-polski-kosciol-wszyscy-sa-w-szoku-straty-sa-ogromne-foto/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: