DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ojciec Assange’a: Ekwador wymienił syna na pożyczkę MFW

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

polsat-prognoza-pogody-featured

Ojciec Juliana Assange, założyciela WikiLeaks, John Shipton uważa, że Ekwador mógł wymienić syna na pożyczkę z Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW). „Ekwador nie ma własnej waluty, korzysta z dolara amerykańskiego. Otrzymał pożyczkę z MFW, a nie można jej uzyskać bez zgody USA” – powiedział Shipton w wywiadzie dla telewizji 60 Minutes Australia.

„Podsumowując, Ekwador wymienił Juliana Assange’a na pożyczkę” – stwierdził prezenter programu, na co Shipton odpowiedział: „Tak, wygląda na to”.

Julian Assange

Jak stwierdził ojciec Assange’a, przede wszystkim obawia się, że jego syn zostanie wysłany do Stanów Zjednoczonych i nigdy nie będzie uwolniony.

Wcześniej Ekwador, w którego ambasadzie w Londynie założyciel WikiLeaks ukrywał się od 2012 roku, postanowił odmówić Assange’owi przyznania azylu dyplomatycznego z powodu powtarzających się naruszeń konwencji międzynarodowych.

Rankiem 11 kwietnia Assange został zatrzymany na podstawie nakazu Szwecji i Stanów Zjednoczonych. Sąd w Londynie uznał go winnym naruszenia warunków zwolnienia za kaucją i zaplanował następne przesłuchania w sprawie na 2 maja.

Stany Zjednoczone oskarżają teraz Assange’a o spisek i publikowanie skradzionych oficjalnych dokumentów. Amerykański Departament Sprawiedliwości poinformował, że w przypadku skazania Assange’a grozi mu do pięciu lat więzienia. Zgodnie z decyzją londyńskiego sądu USA muszą przekazać Wielkiej Brytanii dokumenty dotyczące ekstradycji Assange’a do 12 czerwca. Gdyby założyciel WikiLeaks w Stanach Zjednoczonych został oskarżony o szpiegostwo, zgodnie z tamtejszym prawem mógłby ponieść karę śmierci.

 

 

zrodlo:https://pl.sputniknews.com/swiat/2019042810300311-ojciec-Julian-Assange-John-Shipton-Australia-USA-Ekwador-pozyczka-MFW-Sputnik-Polska/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: