DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

NIESAMOWITY SONDAŻ: 79% Polaków widzi zagrożenie w roszczeniach żydowskich wobec Polski

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Grazyna Rebeca

Nie dziele sie ze swiatem wiadomosciami o sobie....

polsat-prognoza-pogody-featuredSondaż przeprowadzony przez Social Changes dla portalu wPolityce.pl wyraźnie wskazuje, że  Polacy są świadomi roszczeń wysuwanych przez środowiska żydowskie i uważają je za zagrożenie dla naszego kraju. Ankietowani odpowiedzieli na następujące pytanie:

Znalezione obrazy dla zapytania swiadomosc zdjecia

– Czy roszczenia żydowskie wobec mienia bezspadkowego stanowią zagrożenie dla interesu Polski?

Zdecydowana większość odpowiedziała na nie twierdząco. Po odrzuceniu osób, które nie mają zdania na ten temat wynik sondażu jest następujący: 79 proc. Polaków odpowiedziało twierdząco na to pytanie, a jedynie 21 proc. badanych przecząco.

Wygląda na to, że spora część Polaków obawia się prób restytucji mienia bezspadkowego, o których wspominają organizacje żydowskie ze Stanów Zjednoczonych, a przyjęta niespełna przed rokiem ustawa 447 obliguje Departament Stanu do wspomagania tych podmiotów i tworzenia raportów nt. restytucji mienia w krajach Europy, w tym w Polsce.

Jeśli w powyższym sondażu uwzględnić osoby, które nie mają wyrobionego zdania na tę sprawę, to wyniki wyglądają następująco.

W sprawie ustawy 447 i roszczeń środowisk żydowskich wypowiedziała się niedawno ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher. Próbowała ona uspokajać Polaków, że legislacja ta ma jedynie zakładać “przygotowanie jednorazowego raportu w tej sprawie”. W te zapewnienia trudno uwierzyć, tym bardziej, że te przepisy obligują amerykańską dyplomację do przygotowania corocznych raportów. W każdym razie wygląda, że Polacy są coraz bardziej świadomi zagrożeń płynących ze strony żądań środowisk żydowskich.

 

zrodlo:https://medianarodowe.com/niesamowity-sondaz-79-polakow-widzi-zagrozenie-w-roszczeniach-zydowskich-wobec-polski/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: