DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Mężczyzna podpalił się pod Kancelarią Premiera

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

polsat-prognoza-pogody-featured

Do dramatycznego zdarzenia doszło dziś w Warszawie. Nieznany mężczyzna podpalił się pod Kancelarią Premiera przy al. Ujazdowskich w Warszawie.

Dramatyczne zdarzenie pod Kancelarią Premiera w Warszawie. Przed budynkiem podpalił się nieznany mężczyzna. Świadkowie relacjonują, że wspomniany człowiek najpierw oblał się łatwopalną substancją, a następnie wzniecił na swoim ciele ogień.

Ludzie, którzy obserwowali całe zdarzenie, byli przerażeni. Gdy zauważyli jednak, że sytuacja staje się bardzo poważna, wezwali na miejsce służby. Przed budynek Kancelarii Premiera przybyły cztery zastępy straży pożarnej, a także policja oraz karetka pogotowia.

Mężczyzna podpalił się pod Kancelarią Premiera

„Zgłoszenie przyjęliśmy o 13.40. Na miejscu interweniowały cztery zastępy. Strażacy ustalili, że mężczyzna dokonał samopodpalenia, został ugaszony przez pracowników KPRM. Udzieliliśmy pierwszej pomocy i przekazaliśmy poszkodowanego załodze pogotowia” – powiedział w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Warszawie.

Kapczyński dodał również, że mężczyzna, który podpalił się przed budynkiem Kancelarii Premiera w momencie odnalezienia go był przytomny. Nie wiadomo jednak, dlaczego zdecydował się na tak radykalny krok.

Media podają, że w miejscu, w którym mężczyzna dokonał samopodpalenia, odnaleziono notatkę. Jej treść jest nieznana. Nie wiadomo również, kiedy i czy w ogóle zostanie ujawniona.

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

Piotr Drabik@piotrdrabik

Człowiek podpalił się przed KPRM. Ofiara trafiła do szpitala. Policja otoczyła teren @RadioZET_NEWS

Ludzie o tym mówią: 48
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Mężczyzna podpalił się pod Kancelarią Premiera

  1. Zrozumiałbym jakby podpalił jakiegoś skurwysyna, ale samemu się podpalić? Nie rozumiem takiego zachowania.

  2. juz jeden sie podpalil lata temu na stadionie, czy to cos zmienilo? czy wladza stala sie bardziej ludzka? kurna jak ludzie naprawde nie potrafia wyciagac wnioskow z historii. tragiczne dla tego czlowieka ale rzadowe swinie beda mialy tylko powod do smiechu i zartow.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: