NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
15 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Europą rządzą nieroby i ignoranci! Przerażająca prawda o Parlamencie Europejskim [VIDEO]

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

polsat-prognoza-pogody-featured

Dobromir Sośnierz wypuścił do sieci kolejny odcinek ,,Latającego Cyrku €uro Parlamentona” czyli serii dokumentów ukazujących niekompetencję brukselskich posłów. W nagraniu zadaje pytanie: „Czy to możliwe, znać tysiące poprawek na pamięć? Lub głosować bez spoglądania w dokumentację?”. Cóż, po obejrzeniu zamieszczonego na YouTube materiału, można by stwierdzić, że faktycznie jest to możliwe. A jak to możliwe?

Latający Cyrk €uro-Parlamentona Dobromira Sośnierza. / foto: SośnierzTVLatający Cyrk €uro-Parlamentona Dobromira Sośnierza. / foto: SośnierzTV

Europoseł Wolności nagrał „pracę” socjalistki Iratxy Garcíi Pérez – cudzysłów został użyty dlatego, że nie można z czystym sumieniem nazwać pracą, tego co wyprawia europosłanka Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej.

Rozstrzygnięcia głosowań są często zależne od jednego, czy dwóch głosów „za” lub „przeciw” – nie przeszkadza to jednak dużej części europosłów głosować na tzw. „wyczucie”. Podnoszą ręce tak jak ich koledzy z ław, lub zupełnie losowo – przecież to tylko prawo dotykające milionów Europejczyków, prawda? Po co w ogóle się do tego przykładać?

Do pracy z półgodzinnym spóźnieniem? W Europarlamencie to przejdzie!

Bezczelność niektórych europosłów dobrze obrazuje postawa koleżanki przywołanej już wcześniej socjalistki, która na godzinne posiedzenie spóźnia się prawie pół godziny, a później biorąc przykład z ławowej sąsiadki, zamiast zająć się pracą, bawi się telefonem i zajmuje rozmową.

Filmiki dokumentalne, takie jak te, które zamieszcza poseł Sośnierz, są potrzebne aby ludzie w końcu zrozumieli, że nie rządzi nimi żadna nadzwyczajna kasta, żadni specjaliści tylko bardzo często ignoranci i osoby niechętne uczciwej pracy.

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/04/29/europa-rzadza-nieroby-i-ignoranci-przerazajaca-prawda-o-parlamencie-europejskim-video/?

One thought on “Europą rządzą nieroby i ignoranci! Przerażająca prawda o Parlamencie Europejskim [VIDEO]

  1. No a zadowolony Junker co klepie plaskacze?
    Albo mocno podmęczony, prowadzony i przytrzymywany, by nie obalił się, bo tak wiało.
    Hitem było to jak puściły mu zawory przed przemówieniem i szybko zszedł, wycofał się do tylnego wyjścia.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: