NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
10 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

JERZY ZIĘBA KONFISKATA MIENIA NA POLECENIE PROKURATURY ,GROŻĄ MU ZARZUTY KARNE – CZY TO KONIEC ?? DZIAŁALNOŚCI

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

polsat-prognoza-pogody-featured

polsat-prognoza-pogody-featured

2 thoughts on “JERZY ZIĘBA KONFISKATA MIENIA NA POLECENIE PROKURATURY ,GROŻĄ MU ZARZUTY KARNE – CZY TO KONIEC ?? DZIAŁALNOŚCI

  1. polski kurwidolek, krotko mowiac. ludzie juz moga to wyprostowac tylko w jeden sposob, chwasty sie wyrywa a nie sie zyje razem z nimi.

    1. Jerzy Zięba pomaga ludziom cierpiącym i mówi prawdę, między innymi ujawnił prawdę o szczepionkach. Dlatego mafia farmaceutyczna go chce zniszczyć. Następny może być dr. Jaśkowski, dr. Hubert Czerniak a później przyjdą do Ciebie i mnie, zabiorą nam dzieci, zamkną nas w psychiatrykach, zniszczą nam życie. Wypierdalać chuje farmaceutyczne z Polski i odpierdolić się od Polaków.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: