DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Cejrowski wyrzucony z telewizji polskiej za brak poprawności politycznej względem żydowskich szantaży

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

polsat-prognoza-pogody-featured

Już od kilku miesięcy Wojciech Cejrowski nie pojawia się na antenie Telewizji Polskiej. W kontekście ostatnich wydarzeń związanych z Adrianem Klarenbachem wiele osób zaczęło się zastanawiać nad podobieństwami obu sytuacji. Ostatecznie sam podróżnik zabrał głos w tej sprawie.

Wojciech Cejrowski rozstał się z Telewizją Polską jeszcze w listopadzie ubiegłego roku. Wcześniej był regularnym gościem Michała Rachonia w programie „Minęła 20”. Na antenie i w innych mediach nie bał się krytyki obecnego rządu, co prawdopodobnie się nie spodobało.

Podróżnik poinformował w listopadzie ubiegłego roku, że TVP zdjęło program z jego udziałem. „Szanowni Państwo, właśnie mnie Rachoń zawiadomił: TVP zdjęło nasz program. (Powiedzieli Mu, że do końca roku). Panu Rachoniowi dziękuję, że mnie na antenę wpuścił. Mam nadzieję, że nie będzie miał z tego powodu kłopotów. Państwo dziękuję za KOLOSALNE WYNIKI OGLĄDALNOŚCI – biliśmy każdą konkurencję na głowę” – napisał.

The Wojciech Cejrowski DLA ZUCHWAŁYCH@TheCejrowski

Cejrowski: „Zostałem WYWALONY”

Później pojawiły się głosy, że rozbrat podróżnika z Telewizją Polską ma związek z brakiem porozumienia odnośnie umowy. Teraz temat powrócił przy okazji afery związanej z Adrianem Klarenbachem. Dziennikarz przez kilka dni nie pojawił się na antenie po tym, jak ostro odpowiedział na Twitterze ministrowi spraw wewnętrznych Joachimowi Brudzińskiemu.

Ostatecznie okazało się, że Klarenbach na antenę wróci. „Za… życzliwość, wsparcie, serdeczność, troskę, każde dobre słowo, dosłownie za wszystko! Najmocniej i najpiękniej dziękuję. Zesłania nie ma, banicji również. Widzimy się już w poniedziałek” – napisał.

Adrian Klarenbach 🚜@AKlarenbach

Za… życzliwość,wsparcie,serdeczność,
troskę, każde dobre słowo,dosłownie za wszystko! Najmocniej i najpiękniej dziekuję.Zesłania nie ma,banicji ròwnież.Widzimy się już w poniedziałek oczywiście w naszym ukochanym @tvp_info .

Ludzie o tym mówią: 2 080

W sieci zdążyła jednak rozgorzeć na nowo dyskusja czy Wojciech Cejrowski został wyrzucony z Telewizji Polskiej czy po prostu nie zgodził się na warunki i nie podpisał umowy. Ostatecznie sam podróżnik postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości.

Cejrowski poinformował, że został „wywalony” z Telewizji Polskiej. „Nie odszedłem z „Minęła 20”, lecz zostałem WYWALONY w trakcie obowiązywania umowy i nie proponowano mi żadnej innej, na którą mógłbym się zgodzić lub nie. Obiecano Państwo, że to jedynie czasowe „zawieszenie”. Nikt z TVP ze mną o tym nie rozmawiał, a o przywracaniu tym bardziej” – napisał na Twitterze.

The Wojciech Cejrowski DLA ZUCHWAŁYCH@TheCejrowski

Nie odszedłem z , lecz zostałem WYWALONY w trakcie obowiązywania umowy i nie proponowano mi żadnej innej, na którą mógłbym się zgodzić lub nie.
Obiecano Państwu, że to jedynie czasowe „zawieszenie”. Nikt z TVP ze mną o tym nie rozmawiał, a o przywracaniu tym bardziej.

ADD@AdamKaspro
W odpowiedzi do @to_prim i jeszcze 2 osób

Cejrowski nie zgodził się na warunki i nie podpisał umowy. Przestań bo szlag mnie trafia od propagandy.

Ludzie o tym mówią: 515

Źr.: Twitter/The Wojciech Cejrowski DLA ZUCHWAŁYCH, Twitter/Adrian Klarenbach

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Cejrowski wyrzucony z telewizji polskiej za brak poprawności politycznej względem żydowskich szantaży

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: