DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wędzenie łososi i węgorzy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Hosef Eskimos

Niech żyje w nas pamięć o naszych wielkich przodkach. Chwała Lechitom.  Śmierć naszym wrogom. Cedynia 972 rok. Niemcy dostali łomot.

Wędzimy na Górnym Śląsku morskie ryby z morza Bałtyckiego. Kupione i zamrożone na Półwyspie Helskim, po czym przywiezione i przygotowane do wędzenia w południowej Polsce. Zachęcam do samodzielnego wędzenia ryb z polskich wód.

polsat-prognoza-pogody-featured

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Wędzenie łososi i węgorzy

    1. Od rana do wieczora samo wędzenie. 3 pełne wędzarnie. Podczas wędzenia trzeba kontrolować temperaturę, zwłaszcza na początku, lekki dym do podsuszenia, żeby nie było od razu zbyt gorąco, bo ryby by nam pospadały do wędzarni. Wcześniej trzeba zasolić rybki we wiaderkach, pokroić w dzwonki łososie i ponabijać za kręgosłupem na haki. Trochę roboty jest, ale na świeżym powietrzu jest przyjemnie.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: