DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Unia Europejska to dobrobyt obozu koncentracyjneg i zwodnicze swiatło istoty nadprzyrodzonej

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

polsat-prognoza-pogody-featured

„Czy dostrzegamy nadchodzącą cywilizację ufonautyczną ? Na zachodzie, w krajach gdzie już obowiązuje, nie można zauważać różnić pomiędzy mniejszościami etnicznymi, a ludnością rdzenną-oryginalną. Takie rozróżnianie jest klasyfikowane jako „mowa nienawiści” ! Zauważanie różnic może i kończy się w cywilizacji ufonautycznej więzieniem ! Czy Słowianie przetrwają próby ufonautycznej ingerencji w swoją jeszcze człowieczą cywilizację ?! Czy obronimy megalityczne chrześcijaństwo ?! Przetrwało do naszych czasów, jest dla cywilizacji człowieczej ratunkiem. Megalitycznym przesłaniem z dalekiej przeszłości, niedocenianą tajemnicą ludzkości, człowieczeństwa. Bez megalitycznego chrześcijaństwa ludzkość nie przetrwa, zamieni się w ufonautów ! – „British Royal Society było centrum machiny propagandowej, która mówiła ludziom, czym jest nauka. Członkami- założycielami British Royal Society byli masoni i dlatego jakiekolwiek twierdzenia podnoszone przez Towarzystwo stanowiły przedłużenie ich okultystycznych doktryn.

Znalezione obrazy dla zapytania okultyzm zdjecia

Teoria ewolucji nie jest niczym więcej. W książce „The Meaning of Masonry” W.L. Wilmhurst obnażył światopogląd leżący u podstaw nowej, masońskiej nauki:„Przekształcenie człowieka w nadczłowieka” było zawsze celem antycznych misteriów. Prawdziwym celem współczesnej masonerii nie są kwestie społeczne i charytatywne – co do których przywiązuje się taką wagę – ale przyspieszenie duchowej ewolucji tych, którzy pragną udoskonalić swoją naturę i sprawić, by była bardziej podobna do natury bóstwa. Jest to nauka, królewska sztuka, którą praktykować może każdy z nas. Wstąpienie do masonerii w jakimkolwiek innym celu niż zgłębianie praktykowanie tej sztuki oznacza niezrozumienie jej znaczenia.”..

zrodlo:YT(Homosapiens Sapiens)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Unia Europejska to dobrobyt obozu koncentracyjneg i zwodnicze swiatło istoty nadprzyrodzonej

  1. najpierw był terror, potem wymyślono religię chrześcijańską, następnie podzielono je aby się kłócili i mordowali, po drodze zrobili islam i wszyscy paranoicznie się boją w chrześcijaństwie tamtym wmówili, że mają zabijać jak ktoś odkrywa o co chodzi to ma religię PIENIĄDZA i staje sie masonem i szuka tam sam nie wie czego, część wchodzi w ezoterykę i ma pomieszane w głowie itak to się ciągnie, BYLE BY TYLKO PĄŃSTWO DAŁO I DO PIERWSZEGO A PO ŚMIERCI BĘDZIE DOBRZE (DOPIERO SIĘ ZACZNIE:) )

    Nikt nie potrafi się wynieśc ponad to bo idea taka idea sraka, zbawienie za darmo ale płąc teraz.
    NIE MA ŻADNEJ KULTURY TO ILUZJA ŻEBY SKAKAĆ SOBIE DO GARDEŁ ŻEBY ELYTY MOGŁY SIĘ Z WAS ŚMIAĆ – TYLKO PO TO

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: