DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

POLIN CZY JUDEOPOLONIA ?DECYZJA ZAPADNIE NIEBAWEM …

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

polsat-prognoza-pogody-featured

Sprawa jest bardzo poważna, sposób w jaki rozstrzygną się najbliższe jedne i drugie wybory, zapewne będzie miał dramatycznie doniosły wpływ na losy Polski i Polaków. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi, czyli o zaawansowany a najściślej skrywany plan budowy żydowskiego państwa Polin, czy też Judeopolonii na ziemiach polskich. Istnieją oczywiście warianty tego planu związane z rozbiorem Ukrainy, czy też wiszącym na włosku rozbiorem Białorusi – tymi jednak – przez chwilę – nie będziemy się zajmować.

Zacny redaktor Michalkiewicz ogłosił światu treść zawartych między rządem zupełnie na wyrost zwanym polskim a środowiskami amerykańsko żydowskimi uzgodnień na rok wyborczy 2019 – uzgodnień nakładających poufność i wstrzymanie publicznych dyskusji nt roszczeń żydowskich i działań wynikających z niesławnej ustawy447 – do czasu wyborów parlamentarnych w Polsce. Intencja jest oczywista – wprowadzić obywateli w błąd, tak, by przekupieni różnymi prezentami od władzy licznie na tzw Dobrą Zmianę zagłosowali – na tyle licznie by utrzymała ona samodzielną większość i dalej mogła rządzić nie oglądając się na kogokolwiek (poza swoimi rzeczywistymi zagranicznymi mocodawcami, oczywista). No i wtedy, po wyborach, władza dokończy realizacji planu spłacenia bezprawnych roszczeń – uroszczeń – w istocie oddając w ten sposób władzę nad Polską i jej obywatelami – żydom, nie bójmy się tego słowa.

 

Nawet zakładając, że Naród byłby bardziej świadomy niż jest – decyzja a zwłaszcza realizacja koniecznych i oczywistych w tej niezmiernie trudnej sytuacji oraz wprost wynikających z art 4 konstytucji – masowych wieców, czy protestów – napotka na co najmniej jeden nie wiem czy celowo, ale niezmiernie perfidny bastion.

 

Jest oczywiście inny sposób wspierania jawnie mających charakter zdrady stanu działań PISu przez media głównego nurtu i opozycję. Ten polega na takim przedstawianiu rzeczywistości, że pokazuje się cały szereg przeróżnych konfliktów politycznych, nieustannie się je podgrzewa, nagłaśnia, robi z przysłowiowej igły przysłowiowe widły – ale w sprawie najważniejszej, ustrojowej, wręcz egzystencjalnej – panuje całkowite milczenie, nie zauważanie tematu, jeżeli jest on już poruszany, to jedynie w sposób prześmiewczy, bagatelizujący. Odmienne stanowisko mediów można policzyć na palcach chyba jednej ręki, niech będzie że dwu: tygodnik Do Rzeczy co prawda ostrożnie ale dość szeroko i krytycznie porusza tematykę, jest jeszcze Najwyższy Czas, redaktor Ziemkiewicz wcale odważnie sobie poczyna, nie sposób nie wspomnieć Ewy Stankiewicz i przytaczanego przeze mnie na portalu jej mądrego, poważnego i szczerego wywiadu z mec Marią Szonert-Binienda. I to by było na tyle. Symbolicznym obrazem reszty działań mediów może być program Jana Pospieszalskiego zupełnie bez sensu zatytułowany: Warto Rozmawiać. Z panem Pospieszalskim nie warto i szkoda czasu, przykład: gdy narastał temat ustawy 447 i niepokojów z nią związanych, redaktor zaprosił do studia gości z Polonii, w tym wyżej wspomnianą mec Szonert-Biniendę, i – w zasadzie nie pozwolił im się swobodnie wypowiedzieć. Zdążyli wygłosić jakieś ogólniki, ale najważniejszego tematu nawet nie dotknięto – red Pospieszalski zadbał o to. Wstyd. NIE WARTO rozmawiać, panie Pospieszalski!

 

Zatem jedna z metod, to przemilczanie, lub bagatelizowanie tematu. Z tym jednak ludzie choć trochę interesujący się meandrami polityki i zaglądający do internetu, są w stanie sobie poradzić.

 

Ten drugi, bardziej wyrafinowany, tworzy barierę emocjonalną przeciw wystąpieniu w kontrze do rządu. Dotyczy to oczywiście patriotów, rozczarowanych i zawiedzionych wyborców PISu i przystawek z 2015 roku. Musieli by oni teraz dać wyraz swoim odczuciom i frustracjom w jedyny dostępny legalny sposób – masowymi manifestacjami. Ale – w ten sposób staliby się tacy sami jak ci którymi do tej pory – i słusznie pogardzali: jak kodomici, wszelkiej maści lewactwo, opozycja parlamentarna i poza parlamentarna, nauczyciele, lekarze, policjanci wyłudzający lewe L4 – cała ta wesoła gromadka, urocze inaczej feministki, ta pani od tego pana, co zginął pod kołami a potem wstał i poszedł sobie….. przestaliby nasi szczerzy patrioci różnić się od tej tęczowej trzódki – czymkolwiek. Właściwie mogliby iść jedni z drugimi w jednym marszu z jednym celem: obalić PIS.

 

A przecież nie o to chodzi, PISu nie warto obalać, bo wszystko inne będzie gorsze – PIS trzeba zmusić do zaniechania haniebnych zdradzieckich działań, zmusić masą, liczbą, stanowczością, determinacją, siłą protestu – jest to możliwe, pisałem wcześniej, że oni charakteru za grosz nie mają, ale są jak to się mówi, miękkim dydkiem poczynani. Więc można ich wystraszyć, zmusić do zmiany kursu, a dla bezpieczeństwa spętać tym co pod ręką, np. koniecznością wejścia w koalicję z Konfederacją.

 

Zatem trzeba przełamać ten bastion oporu psychicznego i niemożności. Cztery lata rządów PISu nie całkiem poszły na marne – to już jest inne społeczeństwo, niż to całkowicie bezwolne, za czasów PO. Zebrać się w kupę – i pokazać siłę. Marsz powinien być Narodowy i Potężny. By Judaszom, niezależnie od korzeni etnicznych, dreszcz przeszedł po plecach.

 

Potrzebny jest kolejny ważny krok wtajemniczenia na drodze do społeczeństwa obywatelskiego

 

Czego Państwu – i sobie – życzę

https://att.neon24.pl/post/148642,o-pisu-opozycji-i-mediow-sojuszu-niezlomnym

 

Dziękuję za uwagę

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

4 thoughts on “POLIN CZY JUDEOPOLONIA ?DECYZJA ZAPADNIE NIEBAWEM …

  1. Ale bełkot. To za PiSu żydki najwięcej ujadały czyli PiS robił im najmniej dobrze ze wszystkich po 89. USA straciły Turcję więc nie zaryzykują utraty Polski dla kilku pazernych żydków. I na koniec, Polscy narodowcy to ruska agentura. Wychwalają ten żydobolszewicki twór Rosję jakby tam żydów nie było. A są i to w milionach i rządzą dalej tym tworem. USA są bardziej wolne od żydków niż ta obsrana Rosja Putinka też żydka.

  2. WCZORAJ JACKOWSKI MIAŁ WIZJE I MÓWIŁ ZE NASZ PIS NA JESIEN POWIE WAŁA ŻYDKOM I AMERYKANOM CO BARDZO ICH WKURWI CIEKAWE NO NIE. ZOBACZYMY

  3. KTOŚ TU PRZEJRZAŁ NA OCZY
    TRZEBA MÓŒIĆ TWARDO I TRZYMAĆ ZA MORDĘ TO BYDŁO Z WIEJSKIEJ
    JAK TU
    „Zatem trzeba przełamać ten bastion oporu psychicznego i niemożności. Cztery lata rządów PISu nie całkiem poszły na marne – to już jest inne społeczeństwo, niż to całkowicie bezwolne, za czasów PO. Zebrać się w kupę – i pokazać siłę. Marsz powinien być Narodowy i Potężny. By Judaszom, niezależnie od korzeni etnicznych, dreszcz przeszedł po plecach.”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: