"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 ostatnie wałki przedwyborcze24 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
DZIĘKI ZA WSPARCIE ZESPOŁU AUTORÓW STRONY M-forum av live

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Mentzen ostry jak nigdy! „Żydzi założą Polakom chomąto i będą uprawiać nimi pole” [VIDEO]

Our Reader Score
[Total: 4 Average: 5]

polsat-prognoza-pogody-featured

Wsparcie finansowe

Darowizna na rozwój i utrzymanie strony i redakcji w tytule wpisz darowizna , można wybrać krotność sumy WIELKIE DZIĘKI !!

€1,00

Podczas spotkania z wyborcami jeden z liderów Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy – Sławomir Mentzen – przedstawił „piątkę Konfederacji”. – Nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej! – ogłosił Mentzen. Podczas wykładu wiceprezes partii KORWiN odniósł się do pierwszego postulatu, czyli kwestii roszczeń żydowskich.

Sławomir Mentzen. / foto: YouTubeSławomir Mentzen. / foto: YouTub

– Organizator klubu Ronina, bliski współpracownik Jarosława Kaczyńskiego, (…) w szczycie awantury o ustawę o IPN, Józef Orzeł tłumaczy tym zgromadzonym elitom PiS-owskim, że mamy problem z Izraelem, że oni naprawdę chcą od nas te pieniądze i że musimy się zastanowić, w jaki sposób im zapłacimy, bo zapłacić musimy. Albo zrobimy im przelew, albo przekażemy jakieś nieruchomości, albo to ukryjemy płacąc za dużo za broń amerykańską. On to wprost mówił – powiedział Mentzen.

– To był luty ubiegłego roku (…) Teraz wyszła ta notatka Stanisława Michalkiewicza. Mamy bardzo duże przekonanie, że rząd Prawa i Sprawiedliwości zamierza to zapłacić w przyszłym roku, albo i później. Co do Platformy nie mamy żadnych złudzeń, wiemy że zapłacą to bez zająknięcia. Prawo i Sprawiedliwość też zamierza te pieniądze dać – kontynuował.

– Wielu ludzi ciągle nie docenia tego zagrożenia, moim zdaniem z tego powodu, że mówimy o 200 miliardach dolarów. Nikt nie wie, ile to jest 200 miliardów dolarów, to jest za duża kwota. Ale jak podzielimy te 200 miliardów dolarów przez liczbę Polaków, to okaże się, że każda czteroosobowa rodzina będzie winna sto tysięcy – wyliczał.

– Możemy iść jeszcze bardziej po bandzie. Rolnicy donoszą, że od kilku lat, już im państwo nie sprzedaje dłużej ziemi. Co więcej państwo korzysta z prawa pierwokupu i samo skupuje ziemię rolną. Są rolnicy, którzy się obawiają, że oni nie bez powodu skupują tą ziemię rolną, bo nie mamy tyle pieniędzy, żeby te 200 miliardów dolarów zapłacić w gotówce – mówił.

– Ale możemy przekazać te pieniądze w nieruchomościach, te ziemię rolną. Trzeba mówić ludziom, że Żydzi dostaną naszą Polską ziemię, to bardziej chwyci. Co więcej, myślą państwo, że jak oni dostaną już tę naszą Polską ziemię, to będą sami ją uprawiać? Oni (Żydzi – red.) zatrudnią Polaków, założą Polakom chomąto i będą uprawiać nimi pole – wskazywał.

– Bardziej przerażająca wizja, prawda? Ja nie chciałbym mieć na sobie takiego chomąta i uprawiać pola temu Żydowi. W ten sposób trzeba mówić, to jest bardziej emocjonalny przekaz, bardziej trafia do człowieka, a nie o 200 abstrakcyjnych miliardach dolarów – podsumował wiceprezes partii KORWiN.

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/04/28/mentzen-ostry-jak-nigdy-zydzi-zaloza-polakom-chomato-i-beda-uprawiac-nimi-pole-video/?

5 thoughts on “Mentzen ostry jak nigdy! „Żydzi założą Polakom chomąto i będą uprawiać nimi pole” [VIDEO]

    1. Z mówienia dobrze jeszcze się nic nie wybudowało samo … puki jeszcze nie jest w ”chlewie” to mówi to co myśli i to czego my oczekujemy .
      Z chwilą kiedy znajdzie się w ”chlewie” zapomni o wszystkim … co jest regułą … bądż będzie musiał ”kwiczeć” tylko to na co mu ”chłopcy” z ferajny pozwolą .

      Szkopuł tylko w tym , że jak już się znajdzie w ”chlewiku” za naszą przyczyną to w razie godziny ”W” nijak go z stamtąd będzie wykopać … i to przez CZTERY LATA

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: