DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Czy mozna ufac ”naukofcom”?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

polsat-prognoza-pogody-featured

Nie zamieszczam tego video po to zeby komus udowadniac jaka jest ziemia bo tak naprawde uwazam, ze to nie ma znaczenia wiekszego czy zyjemy na okraglej ziemi, plaskiej, prostej, powyginanej czy kwadratowej, rowno wszyscy jestesmy ladowani w ch…ja i to chyba nie pozostawia zadnych zludzen, ze glowne media, gazety, system edukacyjny ma tylko jeden cel, a mianowicie utrzymywanie nas w ciemnocie, totalnej niewiedzy. Ludzie maja chodzic do pracy na czas i na czas placic podatki, a nie zastanawiac sie po co i gdzie zyjemy, ten system oklamywania juz trwa najprawdopodobniej od czasu ukrzyzowania Chrystusa przez Zydow, ktorzy sa znani z oszust, kradziezy, lichwy, kretactw i bezwzglednego zniewalania na rozne sposoby innych ras.

 

Kto wysyla w kosmos takich debili, ktorzy po wyladowaniu na obcej planecie zachowuja sie jak glupie dzieciaki i skacza w skafandrach, ktore maja ich chronic? Tylko nieodpowiedzialni glupcy moga sie tak zachowywac lub nacpani durnie, przeciez najmniejsze uszkodzenie takiego skafandra moze oznaczac smierc w meczarniach i smierc dla pozostalych czlonkow wyprawy bo jak pilot zginie to reszta zalogi bedzie miala problem z powrotem na Ziemie.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Czy mozna ufac ”naukofcom”?

 1. Właśnie widzimy jak następny debil udający ”badacza” przyrody – do której należy także fizyka – zabiera się za analizowanie materiału .

  ① nie znamy jeszcze wszystkich ”równań” mechaniki niebieskiej , więc naprawdę trudno stwierdzić jaki jest mechanizm powstawania fenomenu z cofającym się Księżycem , sfotografowanego przez sondę SOHO .
  ② co do płaskiej Ziemi … to nie ma co z debilem polemizować … można mu zadać tylko proste pytanko … a podróż Magellana to co diabeł ogonem przykrył ? … to jedno .
  Drugie … można w sieci śledzić non stop lot orbitalny stacji ISS … i odpowiedzieć sobie na to czy Ziemia jest płaska … czy też jest geoidą .
  ③ zdjęcie z tej ”kamerki” jest li tylko zdjęciem poglądowym … o czym debil-analityk nie ma bladego pojęcia … zdjęcie to nie 1/4 bądż 1/6 globu tylko … 1/11 … są wzorki na wycinek koła i długość łuku … w pamięci można obliczyć … no ktoś nie obyty z fizyką musi skorzystać z tablic logarytmicznych .
  Fotka ta robiona była z wysokości około 55 km … to też wskazuje na to , że zdjęcie jest poglądowe gdyż baloniki stratosferyczne nie osiągają takiej wysokości .
  Jak wygląda krzywizna Ziemi i jej kolor w rzeczywistości na wysokości 40 km … można prześledzić przy ”skoku” Felixa Baumgartnera .
  Co do temperatury … debil-analityk także nie wie , że temperatura jonosfery to nie temperatura termosfery czy egzosfery … ale co debilowi tłumaczyć jak ma umysł na poziomie ”gimbazy”

  ④ …Kto wysyla w kosmos takich debili, ktorzy po wyladowaniu na obcej planecie zachowuja sie jak glupie dzieciaki i skacza w skafandrach, ktore maja ich chronic? ….

  Trzeba tu ostro zaznaczyć , że wszystkie zdjęcia w programie Apollo dotyczące lądowań na Księżycu BYŁY ROBIONE W STUDIO … więc chłopaki udające astronautów mogli sobie trochę poskakać i pomałpować z iście Polską fantazją kawalerską .

 2. na razie panuje opinia, przecież pokazali to w TV -po co mieli by kłamać, jak tłumaczysz ludziom fakty – śmieją się z ciebie, ale co tam, mam nadzieję, że śmieszków zacznie niebawem ubywać, pozdrawiam

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: