DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Syria: Rosjanie pomogą w rekonstrukcji kraju

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wicepremier Rosji, Jurij Borysow, pełniący funkcję przewodniczącego Połączonego Syryjskiego Komitetu ds. Współpracy w dziedzinie Handlu, Gospodarki i Technologii, spotkał się 20. kwietnia w Damaszku z prezydentem Syrii, Baszarem al-Asadem.

Znalezione obrazy dla zapytania pomoc rosji dla syrii zdjecia

Dyskutowano powołanie komisji konstytucyjnej, macej przygotowanie Nowa ustawa zasadniczą Syrii. Omawiano również współpracujące ze sobą w zakresie energetyki, przemysłu, handlu, medycyny, sposobów poradzenia sobie z przeszkodami i współpracy z innymi – w tym także inne gałęzie gospodarki tak by była ona korzystna dla obydwu stron.

Borysow zapewnił sobie prawo do wspierania Rosji dla Damaszku, aż do wyeliminowania chaosu, oraz przywrócenia bezpieczeństwa i wersji w Syrii. Rosja zainteresowana jest kompleksowym wsparciem dla Syrii w obliczeniach skomplikowanych wyzwań.

Znalezione obrazy dla zapytania pomoc rosji dla syrii zdjecia

Podczas spotkań J. Borysowa z ministrem sprawami Syrii, Walidem al-Muallemem, omawianymi zagadnieniami z zakresu polityki i partnerstwa Moskwy i Damaszku.

W czasie poprzedzającym spotkanie z J. Borysowem rozmawiają z Aleksandrem z Aleksandrem i jego szefami, którzy są odpowiedzialni za prowadzenie rozmów z pacjentami. B. al-Asad zapewniony również o determinacji jej i jej organizacji cywilnej w przyległych obszarach Syrii.

Znalezione obrazy dla zapytania spotkanie borysowa z asadem zdjecia

Było już drugie spotkanie J. Borysowa z B. al-Asadem. Poprzednie miały miejsce w grudniu 2018 r. i ustalono na nim harmonogram współpracy w dziedzinie medycyny, przemysłu i energetyki, których stronom udało się dotrzymać. Na 25-26 kwietnia zaplanowano w stolicy Kazachstanu negocjacje pokojowe, których celem jest doprowadzenie do zakończenia wojny w Syrii.

(na podst. Press TV, SANA opr. RL)

zrodlo:http://xportal.pl/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: